Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Chemical Warfare | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Chemical Warfare. Zadanie to dotyczy powstrzymania próby skażenia wody. Siostry muszą przedostać się do podziemnej lokacji i zniszczyć kilka maszyn nazistów.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Pendą Niang w kryjówce w katakumbach - Chemical Warfare | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Pendą Niang w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 12 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Victory Boulevard. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie.

Zejście do kanałów pokazuje powyższy obrazek i jest to otwór kanalizacyjny obok zaparkowanej ciężarówki. Po zeskoczeniu do kanałów obie siostry muszą wejść w interakcję z bramą. Bohaterki przeniosą się do nowej podziemnej lokacji Victory Boulevard Underground.

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką - Chemical Warfare | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką. Możesz podróżować ze słabą bronią trzymaną w drugiej dłoni lub korzystać częściej z broni Sturmgewehr, która posiada "fabrycznie" zainstalowaną latarkę.

Nie zapomnij o obserwowaniu wskazań mini-mapy, na której będą pojawiali się wrogowie. Jeśli chcesz kogoś zaatakować z zaskoczenia (np. komendanta z powyższego obrazka), to wyłącz latarkę zanim zbliżysz się do takiej osoby. W przypadku wszczęcia walk staraj się docierać do lokacji z lampami albo np. płonącymi beczkami. Pozwoli ci to widzieć przeciwników i jednocześnie korzystać z silniejszych broni.

W trakcie eksploracji podziemi niszcz kłódki przy zamkniętych bramkach (używaj broni do walki wręcz lub broni palnej) oraz uważaj na trujące zielone opary - Chemical Warfare | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie eksploracji podziemi niszcz kłódki przy zamkniętych bramkach (używaj broni do walki wręcz lub broni palnej) oraz uważaj na trujące zielone opary. Znikną one po tym jak sabotujesz jedno z urządzeń znajdujących się w okolicy.

1 - Chemical Warfare | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Podziemia przypominają trochę labirynt, ale nie są bardzo rozległe - Chemical Warfare | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Podziemia przypominają trochę labirynt, ale nie są bardzo rozległe. Gra zaznaczy ponadto na mapie każdą z 4 maszyn do zniszczenia. Po dotarciu do każdej z nich musisz zacząć od wejścia w interakcję z zaworem - przykładowy pokazuje obrazek 1.

Za zaworem rozsuną się zasłonki odsłaniając srebrną rurę (przykładowa na obrazku 2). Do jej zniszczenia użyj dowolnej broni. Po zniszczeniu każdej maszyny w okolicy mogą pojawić się przeciwnicy - bądź gotowy do eliminowania ich. Wśród przeciwników może być m.in. Hammersoldat. Po sabotowaniu wszystkich 4 maszyn powróć do Pendy żeby zakończyć misję.

Nagrody za ukończenie misji: 6000 XP, 300 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.