Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Claude the Armourer | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Claude the Armourer. Zadanie to dotyczy odnalezienia i uratowania tytułowego zbrojmistrza. Stanie się to możliwe dzięki zbadaniu podziemnej lokacji, w której przebywa liczna grupa nazistów.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach - Claude the Armourer | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 20 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Little Berlin. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Musisz dotrzeć do pokazanego na obrazku zejścia do kanałów. Po znalezieniu się na dole siostry muszą wspólnymi siłami podnieść bramę i przenieść się dzięki temu do tajnego bunkra (Secret Bunker Underground).

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką - Claude the Armourer | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką. Możesz podróżować ze słabą bronią trzymaną w drugiej dłoni lub korzystać częściej z broni Sturmgewehr, która posiada "fabrycznie" zainstalowaną latarkę.

Claude'a zauważysz już w początkowej fazie eksploracji bunkra. Będzie on niestety uwięziony za niezniszczalną kratą. Musisz w rezultacie wybrać drogę okrężną i przejść przez całą tę lokację żeby do niego dotrzeć.

Przeciwników zaczniesz spotykać dopiero po dotarciu do kolejnej kraty i podniesieniu jej dzięki ścisłej współpracy obu sióstr - Claude the Armourer | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Przeciwników zaczniesz spotykać dopiero po dotarciu do kolejnej kraty i podniesieniu jej dzięki ścisłej współpracy obu sióstr. Jeśli chcesz możesz się początkowo skradać i przejść dzięki temu przez jeden lub kilka obszarów bunkra bez konieczności staczania walk z przeciwnikami.

Jeśli dojdzie już do wykrycia to uważaj między innymi na roboty i Hammersoldatów. Warto polegać na ciężkich broniach, czy to odnajdywanych w okolicy (przykład na obrazku) czy odbieranych pokonywanym Supersoldatom.

Docelowo musisz dotrzeć do Claudea z przeciwnej strony - Claude the Armourer | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Docelowo musisz dotrzeć do Claude'a z przeciwnej strony. Podnieś kratę żeby go uwolnić i wysłuchaj jego podziękowań. Powróć po wszystkim do Anais.

Nagrody za ukończenie misji: 7000 XP, 350 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.

Dodatkowa uwaga: Uratowanie Claudea odblokowało dostęp do strzelnicy w kryjówce ruchu oporu - Claude the Armourer | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dodatkowa uwaga: Uratowanie Claude'a odblokowało dostęp do strzelnicy w kryjówce ruchu oporu. Możesz na niej do woli testować różne bronie atakując cele przypominające zwykłych przeciwników oraz Supersoldatów.