Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Lothar and Juju's Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Lothar and Juju's Trap. Zadanie to dotyczy odnalezienia i uratowania wojowników lokalnego ruchu oporu. Siostry muszą najpierw przeszukać podziemia pod Riverside, a następnie Laboratorium X.

1 - Lothar and Jujus Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Kto zleca misję: Porozmawiaj z Alainem Leblancem w kryjówce w katakumbach - Lothar and Jujus Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Alainem Leblanc'em w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Gra rekomenduje 40 poziom doświadczenia na potrzeby rozegrania tego zadania. Możesz go osiągnąć dzięki zaliczaniu pozostałych pobocznych misji, lokalizowaniu sekretów itp. Nie musisz za wszelką cenę czekać aż awansujesz na ten poziom, bo misję przynajmniej częściowo można ukończyć skradając się.

Misję tę rozpoczyna się w dzielnicy Riverside, nie w Laboratorium X. Twoim zadaniem jest zlokalizowanie zejścia do kanałów. Przejdź się okolicznymi uliczkami aż natrafisz na podniesioną bramę z obrazka 1. Wąska uliczka doprowadzi cię do zejścia do kanałów (obrazek 2). Jest tam nowa brama pozwalająca przenieść się do podziemi Laboratorium X (Lab X Underground).

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką - Lothar and Jujus Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką. Możesz podróżować ze słabą bronią trzymaną w drugiej dłoni lub korzystać częściej z broni Sturmgewehr, która posiada "fabrycznie" zainstalowaną latarkę. W trakcie przemierzania podziemi uważaj na Supersoldatów oraz na stacjonarne działka. W kilku miejscach trzeba też kucnąć żeby np. przecisnąć się pod rurami.

Pierwszy cel misji to dotarcie do obszaru podziemi gdzie mieli znajdować się członkowie ruchu oporu. W zaznaczonym na mini-mapie obszarze spotkasz jedynie kilku przeciwników.

Musisz kontynuować poszukiwania i wyruszyć w nowo zaznaczone miejsce - Lothar and Jujus Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Musisz kontynuować poszukiwania i wyruszyć w nowo zaznaczone miejsce. Celem podróży są tym razem pokazane na obrazku zwłoki członka ruchu oporu. Trzymają one w ręce notatkę ze wszkazówkami (Clues).

Siostry muszą teraz dotrzeć do więzienia w laboratorium X - Lothar and Jujus Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Siostry muszą teraz dotrzeć do więzienia w laboratorium X. Nie trzeba na szczęście wychodzić z podziemi tą samą drogą, a to dlatego, że w kanałach znajduje się brama pozwalająca przenieść się do Lab X. Siostry dotrą konkretnie w pobliże pomieszczenia, w którym w trakcie rozgrywania rajdu w Laboratorium X ukrywał się B.J. Blazkowicz.

Kieruj się w stronę pomieszczenia ze sferą - Lothar and Jujus Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kieruj się w stronę pomieszczenia ze sferą. Okolicznych nazistów możesz zabić lub ominąć. Dotrzyj do dużej żółtej bramy i podnieś ją dzięki poleganiu na kooperacji sióstr. Cel podróży znajduje się za zamkniętymi drzwiami. Wyjmij z inwentarza ciężką broń Elektrokraftwerk i wyceluj w dowolną skrzynkę z bezpiecznikami.

Znajdziesz się w więzieniu i musisz uwolnić przetrzymywane osoby - Lothar and Jujus Trap | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Znajdziesz się w więzieniu i musisz uwolnić przetrzymywane osoby. Dźwignie są na piętrze i możesz tam dotrzeć np. wykonując podwójny skok do pokazanej na obrazku zawieszonej na linach dużej lampy. Z niej możesz z kolei doskoczyć na górne balkoniki.

Po uratowaniu więźniów możesz powrócić do Katakumb i spotkać się z Alainem.

Nagrody za ukończenie misji: 15000 XP, 750 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.