Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Brother 1 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Brother 1 Underground. Zadanie to dotyczy przejścia przez podziemną część dzielnicy Little Berlin. Ma to na celu dotarcie do Brata 1, czyli do lokacji głównej fabuły powiązanej z jednym z rajdów.

Misja ta odblokowywana jest na koniec pobocznego zadania Lenz's Secret - jego opis przejścia jest na osobnej stronie poradnika. Dzięki przejściu przez podziemia dotrzesz do nowej dzielnicy Brat 1 i będziesz mógł zająć się główną misją - rajdem Raid Mission: Brother 1.

Dla przypomnienia zejście do kanałów znajduje się na dziedzińcu szpitala w dzielnicy Little Berlin - Brother 1 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dla przypomnienia zejście do kanałów znajduje się na dziedzińcu szpitala w dzielnicy Little Berlin. Po tym jak zeskoczysz na dół lub zejdziesz po drabinie znajdziesz bramę prowadzącą do podziemi Brata 1 (Brother 1 Underground).

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką - Brother 1 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką. Możesz podróżować ze słabą bronią trzymaną w drugiej dłoni lub korzystać częściej z broni Sturmgewehr, która posiada "fabrycznie" zainstalowaną latarkę.

W początkowej fazie eksploraji kanałów pojawia się okazja do doskakiwania do wysoko położonych rur i platform. Pozwoli ci to omijać niektórych wrogów lub łatwiej atakować ich z zaskoczenia.

Możesz jak najdłużej starać się skradać lub na bieżąco pokonywać kolejnych wrogów w bezpośrednich starciach - Brother 1 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Możesz jak najdłużej starać się skradać lub na bieżąco pokonywać kolejnych wrogów w bezpośrednich starciach. W przypadku wszczęcia walk staraj się pozostawać w lepiej oświetlonych lokacjach żeby nie trzeba było pomagać sobie latarką.

Siostry muszą kierować się ku górnym sekcjom podziemi, a więc rozglądaj się po drodze za schodami i wyższymi półkami. Docelowo musisz dotrzeć do pokazanego na obrazku drewnianego pomostu i skręcić w lewo gdzie znajdują się nowe schody.

Nie musisz badać całych kanałów - Brother 1 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Nie musisz badać całych kanałów. Celem podróży jest pokazana na obrazku brama, którą siostry muszą podnieść współpracując ze sobą. Pozwoli to przenieść się do dzielnicy Brat 1 (Brother 1) i zakończyć opisywaną misję.

Nagrody za ukończenie misji: 4500 XP, 225 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju, dotarcie do dzielnicy Brat 1 (Brother 1).