Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zitadelle Schematics | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Zitadelle Schematics. Zadanie to dotyczy pozyskania tytułowych schematów do produkcji wielkich maszyn. Zostały one zapisane na kilku dyskietkach składowanych w dzielnicy Brat 2.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach - Zitadelle Schematics | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Anais Fontaine w kryjówce w katakumbach.

Zadanie to zalicza się w dzielnicy Brat 2, w której mogłeś odblokować punkt szybkiej podróży (stację metra) - informacje na ten temat znajdziesz na osobnych stronach poradnika. Po dotarciu do dzielnicy ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Twoim zadaniem jest odnalezienie i ukradzenie 3 różnych dyskietek na terenie wrogiej bazy.

Pierwsza dyskietka (Zitadelle Schematics #1) jest się w wielkim garażu z wrogim mechem. W przypadku tej znajdźki oraz kolejnych możesz atakować przeciwników lub przekradać się obok nich. Dyskietkę znajdziesz w warsztacie na parterze.

1 - Zitadelle Schematics | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Pozostałe dyskietki są w kolejnej hali, do której możesz dotrzeć po wejściu po schodach na piętro i dotarciu do żółtej bramy nadającej się do podniesienia - Zitadelle Schematics | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Pozostałe dyskietki są w kolejnej hali, do której możesz dotrzeć po wejściu po schodach na piętro i dotarciu do żółtej bramy nadającej się do podniesienia.

Druga dyskietka (Zitadelle Schematics #2) jest w pomieszczeniu w podziemiach hali. Musisz udać się na przeciwległy koniec hali, zejść po schodach i skorzystać z przejścia z obrazka 1. Pozwoli ci to dotrzeć do pomieszczenia z sekretem (obrazek 2).

Trzecia dyskietka (Zitadelle Schematics #3) leży na stoliku na kółkach przed wielkim nieaktywnym mechem - Zitadelle Schematics | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Trzecia dyskietka (Zitadelle Schematics #3) leży na stoliku na kółkach przed wielkim nieaktywnym mechem.

Zdekodowanie dyskietek jest opcjonalne. Jeśli chcesz wykonać tę czynność, to terminal znajdziesz na piętrze hali z dyskietkami 2 i 3. Powróć do Anais w katakumbach, by zakończyć misję.

Nagrody za ukończenie misji: 10200 XP, 510 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.