Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak korzystać z szybkiej podróży w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

W grze Wolfenstein: Youngblood dostępny jest mechanizm szybkiej podróży (fast travel). Na tej stronie poradnika dokładnie wyjaśniamy jak można z niego korzystać - siostry mogą podróżować pomiędzy dzielnicami Paryża oraz szybko powracać do kryjówki ruchu oporu.

Pierwsza metoda szybkiej podróży - korzystanie z tuneli metra

To bardziej oczywista i zarazem jedyna metoda podróżowania pomiędzy różnymi dzielnicami Paryża, a to dlatego, że poszczególne lokacje nie są fizycznie ze sobą połączone - Jak korzystać z szybkiej podróży w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

To bardziej oczywista i zarazem jedyna metoda podróżowania pomiędzy różnymi dzielnicami Paryża, a to dlatego, że poszczególne lokacje nie są fizycznie ze sobą połączone. Tunele metra są w rezultacie jedynym sposobem dotarcia do innych części miasta.

Mechanizm ten po raz pierwszy przetestujesz w końcowej części głównej misji Riverside po dotarciu do mapy stacji metra.

Po wywołaniu mapy wyświetlona zostanie lista znanych w danym momencie stacji - Jak korzystać z szybkiej podróży w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po wywołaniu mapy wyświetlona zostanie lista znanych w danym momencie stacji. Są to główne dzielnice miasta oraz Katakumby, czyli kryjówka lokalnego ruchu oporu.

W miarę przechodzenia gry możesz odkrywać nowe stacje metra (przykład na obrazku) - Jak korzystać z szybkiej podróży w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W miarę przechodzenia gry możesz odkrywać nowe stacje metra (przykład na obrazku). Od tego momentu będą one wyświetlały się na liście dostępnych punktów szybkiej podróży.

Druga metoda szybkiej podróży - natychmiastowy powrót do katakumb

To mniej oczywista metoda - Jak korzystać z szybkiej podróży w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

To mniej oczywista metoda. Jej zaletą jest to, że nie musisz wracać na stację metra. Jest ona ponadto dostępna tylko jeśli siostry nie są w danym momencie atakowane ani nie przebywają w bliskim sąsiedztwie przeciwników.

Możesz przytrzymać klawisz interakcji (E w wersji na PC), a na ekranie pojawi się okrągły pasek podróży. Po jego zapełnieniu się siostry automatycznie powrócą do katakumb. To najlepsza metoda podróży jeśli jakaś misja zakończyła się daleko od najbliższej stacji metra i nie chcesz zaliczać długiego przemarszu w drugą stronę ani ryzykować walkami z nowymi przeciwnikami, którzy mogli się w międzyczasie zrespawnować.

W przypadku gry w kooperacji z żywym graczem obie siostry muszą zgodzić się na szybką podróż do katakumb.