Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Catacombs | Solucja Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie solucji do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis pierwszej wizyty w kryjówce ruchu oporu w katakumbach (Catacombs). Nie jest to pełnoprawna główna misja, aczkolwiek powracanie do katakumb jest obowiązkowe po to żeby otrzymywać nowe główne i poboczne zadania. W trakcie pobytu w katakumbach możesz też podejmować się opcjonalnych aktywności.

Po tym jak po raz pierwszy odwiedzisz katakumby po zakończeniu misji Riverside załączy się cut-scenka - Catacombs | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po tym jak po raz pierwszy odwiedzisz katakumby po zakończeniu misji Riverside załączy się cut-scenka. W twoim dzienniku pojawią się trzy nowe główne misje:

  1. Raid Mission: Brother 1
  2. Raid Mission: Brother 2
  3. Raid Mission: Brother 3

Każda z tych misji jest trudnym rajdem, tzn. długą wyprawą do wrogiej bazy, w ramach której siostry czeka sporo eksploracji oraz walk m.in. z wymagającymi bossami. Wszystkie rajdy są początkowo oznaczone ikonami czaszek i jest to ostrzeżenie, że twoja postać jest na zbyt niskim poziomie doświadczenia żeby poradzić sobie z przeciwnikami z danej misji. Zajmij się najpierw pobocznymi questami po to żeby awansować na wyższe poziomy doświadczenia, a także odblokować nowe zdolności i bronie.

Po każdym powrocie do katakumb możesz odnajdywać NPC-ów oznaczonych wykrzyknikami - Catacombs | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po każdym powrocie do katakumb możesz odnajdywać NPC-ów oznaczonych wykrzyknikami. Każda taka postać zleca nowe poboczne zadanie. To najlepszy sposób levelowania. Poboczne questy zakładają odwiedzanie głównych dzielnic Paryża i oferują świetne nagrody (np. dużo XP, srebrne monety, a nawet darmowe punkty rozwoju). Poboczne zadania opisaliśmy w osobnym rozdziale naszej solucji.

Jedna z najważniejszych postaci niezależnych w katakumbach to Abby Walker - Catacombs | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Jedna z najważniejszych postaci niezależnych w katakumbach to Abby Walker. Możesz od niej odbierać różnorakie wyzwania, których zaliczanie również prowadzi do otrzymywania punktów doświadczenia i srebrnych monet. Temat ten dokładniej omówiliśmy na stronie Dzienne i tygodniowe wyzwania w naszym przewodniku.

W katakumbach do odnalezienia jest mnóstwo znajdziek - Catacombs | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W katakumbach do odnalezienia jest mnóstwo znajdziek. Dla przypomnienia za zabranie każdej z nich otrzymasz trochę XP. Oprócz tego możesz między innymi spędzić wolny czas przechodząc Wolfensteina 3D na automacie w barze - dokładniej opisaliśmy to na osobnej stronie Jak zagrać w Wolfensteina 3D?.

Po tym jak będziesz gotowy wyruszyć na miasto powróć do mapy metra, przy której rozpoczynałeś eksplorację kryjówki - Catacombs | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po tym jak będziesz gotowy wyruszyć na miasto powróć do mapy metra, przy której rozpoczynałeś eksplorację kryjówki. Po wejściu w interakcję z mapą wyświetlone zostaną dostępne cele podróży. Możesz wybrać interesującą cię dzielnicę i gra dodatkowo wyświetli listę zadań z dziennika powiązanych z tą lokacją.

Jeśli masz problemy z ustaleniem gdzie należy pójść żeby rozpocząć zaliczanie jakiegoś zadania, to możesz na nim kliknąć w swoim dzienniku. Po tym jak zadanie stanie się aktywne na mapie metra oraz już po dotarciu do danej dzielnicy będą pojawiały się znaczniki naprowadzające cię na cel podróży.

Kolejne stacje metra możesz odblokowywać w trakcie przechodzenia gry. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Eksploracja i znajdźki w naszym poradniku.