Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Da'at Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Da'at Yichud Artifacts. Zadanie to dotyczy odnalezienia tytułowych tajemniczych artefaktów. Do zlokalizowania są cztery tego typu obiekty i bedą one poukrywane w różnych częściach Laboratorium X.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Floor de Cloet w kryjówce w katakumbach - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Floor de Cloet w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Gra rekomenduje 45 poziom doświadczenia na potrzeby rozegrania tego zadania. Możesz go osiągnąć dzięki zaliczaniu pozostałych pobocznych misji, lokalizowaniu sekretów itp. Nie musisz za wszelką cenę czekać aż awansujesz na ten poziom, bo misję przynajmniej częściowo można ukończyć skradając się.

Zadanie to zalicza się w dzielnicy Siegturm / Laboratorium X, w której mogłeś odblokować punkt szybkiej podróży (stację metra) - informacje na ten temat znajdziesz na osobnych stronach poradnika.

Eksplorację Siegturm rozpoczyna się jeszcze w mieście, tak więc musisz ponownie dotrzeć do słupa ogłoszeniowego i skorzystać ze znajdującej się w środku sekretnej windy. Pozwoli to siostrom przenieść się do Laboratorium X.

Pierwszy artefakt

1 - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Do odnalezienia są 4 artefakty i niestety każdy z nich jest w innej części Laboratorium X - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Do odnalezienia są 4 artefakty i niestety każdy z nich jest w innej części Laboratorium X. Będziesz musiał w rezultacie ponownie przejść przez dużą część tej lokacji.

Pierwszy artefakt jest na parterze sekcji z długimi pomieszczeniami laboratoryjnymi. Poprzednio były tu aktywne zapory laserowe, które teraz są wyłączone. Artefakt leży na jednej z wysokich maszyn.

Drugi artefakt

2 - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Drugi artefakt jest w następnej części Laboratorium X - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Drugi artefakt jest w następnej części Laboratorium X. Konkretnia mowa tu o sekcji, w której w rajdzie przebywał duży robot i gdzie na szczycie schodów znajduje się działo laserowe. Musisz dotrzeć do pomieszczenia na piętrze. Artefakt leży na biurku obok komputerów.

Trzeci artefakt

3 - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Trzeci artefakt jest w obszarze za dużą żółtą bramą - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Trzeci artefakt jest w obszarze za dużą żółtą bramą. Musisz mianowicie odwiedzić więzienie - prowadzi tam przejście z obrazka 1 i dodatkowo musisz użyć broni Elektrokraftwerk na jednej ze skrzynek z bezpiecznikami nad zamkniętymi drzwiami.

4 - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Po znalezieniu się w więzieniu konieczne jest wykonanie podwójnego skoku w stronę dużej wiszącej lampy (obrazek 1) - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po znalezieniu się w więzieniu konieczne jest wykonanie podwójnego skoku w stronę dużej wiszącej lampy (obrazek 1). Z lampy możesz przeskoczyć na górne balkoniki i dotrzeć do pomieszczenia na piętrze (obrazek 2).

Czwarty artefakt

Czwarty artefakt jest w jednym z kolejnych obszarów laboratorium - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Czwarty artefakt jest w jednym z kolejnych obszarów laboratorium. Musisz konkretnie dotrzeć do pokazanego na obrazku tunelu, który w trakcie rozgrywania głównego rajdu badało się tuż przed odnalezieniem B.J. Blazkowicza.

Artefakt leży na dachu małego odizolowanego pomieszczenia w narożniku - Daat Yichud Artifacts | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Artefakt leży na dachu małego odizolowanego pomieszczenia w narożniku.

Powróć ze wszystkimi czterema artefaktami do Floor de Cloet (szybka podróż powinna być dostępna w miejscu odnalezienia ostatniego), by zakończyć misję.

Nagrody za ukończenie misji: 16400 XP, 850 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.