Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zeppelin Sabotage | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Zeppelin Sabotage. Zadanie to dotyczy dokonania tytułowego aktu sabotażu. Siostry muszą w tym celu doprowadzić do zniszczenia zbiorników z paliwem do sterowców oraz do zakręcenia pomp.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Abby w kryjówce w katakumbach - Zeppelin Sabotage | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Abby w kryjówce w katakumbach.

Zadanie to zalicza się w dzielnicy Brat 2, w której mogłeś odblokować punkt szybkiej podróży (stację metra) - informacje na ten temat znajdziesz na osobnych stronach poradnika. Po dotarciu do dzielnicy ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie.

Zadanie to zakłada skorzystanie ze skrótu, który pozwala bardzo szybko dotrzeć z piwnicy wrogiego kompleksu na dach. Dla przypomnienia piwnicą nazywana jest lokacja z powyższego obrazka, czyli zbiór wielkich metalowych konstrukcji otoczonych wodą. To właśnie tu rozpoczynałeś eksplorację Brata 2 w trakcie pierwszej wizyty.

Możesz skradać się (nie daj się wykryć dronom) lub przystąpić do bezpośrednich walk z nazistami - Zeppelin Sabotage | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Możesz skradać się (nie daj się wykryć dronom) lub przystąpić do bezpośrednich walk z nazistami. W obu przypadkach siostry muszą dotrzeć do zainstalowanych na jednym z balkoników dwóch dźwigni (Silverfish Depot Gate).

Winda odblokowana została na obrzeżach tej samej lokacji - Zeppelin Sabotage | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Winda odblokowana została na obrzeżach tej samej lokacji. Dotrzyj w pokazane na obrazku miejsce i wykonaj podwójny skok żeby bezpiecznie wylądować na oddalonej półce. Powtórz tę czynność żeby doskoczyć do górnych balkoników.

Możesz już dokończyć podróż do windy podróżującej na dach (Rooftop Elevator). Będzie to ta sama lokacja, w której w głównym rajdzie pokonywałeś bossa Bruder 2.

Na dachu warto skradać się lub po prostu dużo biegać, gdyż centralną jego czech patroluje silny mech Zitadelle - Zeppelin Sabotage | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Na dachu warto skradać się lub po prostu dużo biegać, gdyż centralną jego czech patroluje silny mech Zitadelle. Oprócz tego możesz napotykać zwykłych nazistów, mniejsze roboty i superżołnierzy.

Pierwszy cel misji to zniszczenie 6 zbiorników z paliwem. Dotrzyj na dach, na którym się one znajdują. Każdy zbiornik bardzo szybko eksploduje.

Drugi cel misji to wyłączenie 2 pomp - Zeppelin Sabotage | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Drugi cel misji to wyłączenie 2 pomp. Docieraj do nich w dowolnej kolejności. Z każdą z nich wystarczy wejść w interakcję.

Gra prawdopodobnie nie pozwoli ci użyć szybkiej podróży jeśli Zitadelle nadal przebywa w okolicy, tak więc jeśli nie chcesz walczyć z mechem rozważ powrót do windy. Spotkaj się z Jemmą w katakumbach w celu zakończenia misji.

Nagrody za ukończenie misji: 12000 XP, 600 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.