Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Lenz's Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Lenz's Secret. Zadanie to dotyczy przeszukania apartamentu tytułowego oficera Gestapo. Ma to na celu odnalezienie informacji o sekretnym przejściu do podziemnego kompleksu.

Zaliczenie tej misji pozwala na odkrycie podziemi Brata 1. Warto zająć się nią przed przystąpieniem do rajdu Raid Mission: Brother 1.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Alainem Leblancem w kryjówce w katakumbach - Lenzs Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Alainem Leblanc'em w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 15 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Little Berlin. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Poszukiwany budynek mieszkalny rozpoznasz po tym, że przed nim znajduje się duży posąg. W okolicy przebywają też oczywiście wrogowie i możesz ich ominąć lub zabić.

Wewnątrz budynku spotkasz co najmniej dwóch żołnierzy i jeśli masz na to ochotę to możesz ich obu łatwo zabić z ukrycia - Lenzs Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wewnątrz budynku spotkasz co najmniej dwóch żołnierzy i jeśli masz na to ochotę to możesz ich obu łatwo zabić z ukrycia. Dotrzyj do apartamentu na najwyższym piętrze. Musisz odnaleźć sekretny przełącznik - jest on ukryty pomiędzy książkami w miejscu z dołączonego obrazka.

1 - Lenzs Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Wciśnięcie przycisku odblokuje sekretne przejście - Lenzs Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wciśnięcie przycisku odblokuje sekretne przejście. Zabierz dyskietkę (Brother 1 Secret Entrance) (obrazek 1), dotrzyj z nią do komputera w głównej części apartamentu (obrazek 2) i zdekoduj ją.

Musisz teraz dotrzeć do szpitala zlokalizowanego w tej samej dzielnicy - Lenzs Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Musisz teraz dotrzeć do szpitala zlokalizowanego w tej samej dzielnicy. Obszar wokół szpitala jest strzeżony przez przeciwników. Dodatkowo nad głównym wejściem na teren szpitala może ukrywać się komendant.W tym samym miejscu gdzie był komendant jest też stanowisko laserowe. Skorzystaj z niego jeśli został wszczęty alarm, bo na placu pojawią się wtedy nowi wrogowie.

Do wnętrza szpitala możesz się przekraść lub wkroczyć do budynku po zakończeniu walk na zewnątrz.

W trakcie przeprawy przez kolejne sekcje szpitala możesz po cichu eliminować wrogów lub pokonywać ich w otwartych walkach - wykorzystuj wtedy liczne boczne pomieszczenia do unikania ostrzału i zachodzenia ich od flanki - Lenzs Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie przeprawy przez kolejne sekcje szpitala możesz po cichu eliminować wrogów lub pokonywać ich w otwartych walkach - wykorzystuj wtedy liczne boczne pomieszczenia do unikania ostrzału i zachodzenia ich od flanki. W małych ciasnych lokacjach pomocne mogą też być granaty.

Musisz dotrzeć na mały dziedziniec w centralnej części szpitala. Najłatwiej się tam dostać wybierając się na piętro budynku i odnajdując otwarty balkon - przykładowy pokazuje powyższy obrazek.

Zejście do kanałów pokazuje dołączony obrazek - jest ono w jednym z narożników dziedzińca - Lenzs Secret | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Zejście do kanałów pokazuje dołączony obrazek - jest ono w jednym z narożników dziedzińca. Po zbliżeniu się do otworu misja zakończy się.

Nagrody za ukończenie misji: 5500 XP, 275 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju, poboczna misja Brother 1 Underground - zajmij się nią na potrzeby rozegrania głównego zadania Raid Mission: Brother 1.