Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Laser Breach Device | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Laser Breach Device. Zadanie to dotyczy dotarcia do tytułowego działa i skorzystania z niego do odblokowania podziemnego przejścia do Brata 2. Po dotarciu na miejsce konieczne okaże się odnalezienie i zainstalowanie specjalnej baterii.

Zaliczenie tej misji odblokowuje przejście do podziemi Brata 2. Zajmij się nią przed przystąpieniem do rajdu Raid Mission: Brother 2.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Jemmą Atwood w kryjówce w katakumbach - Laser Breach Device | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Jemmą Atwood w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 15 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Political Detention Area 4. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Warto dodać, że jeśli masz odblokowaną południową stację metra w tej dzielnicy (Brother 2 District South Side), to szybciej będziesz mógł dotrzeć do celu misji.

Niezależnie od wybranej stacji metra w drodze do miejsca, w którym znajduje się działo, spotkasz bardzo silnego Zerstorera. Nie trzeba na szczęście z nim walczyć. Możesz się przekraść obok niego lub mu uciec.

Celem podróży jest trójkątny plac, na którym stoi zaparkowany autobus z zainstalowanym na nim laserowym działem - Laser Breach Device | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Celem podróży jest trójkątny plac, na którym stoi zaparkowany autobus z zainstalowanym na nim laserowym działem. Rozpraw się z okolicznymi nazistami. Wejdź do środka i podejmij próbę wciśnięcia przycisku. Dowiesz się, że do uruchomienia działa potrzebny będzie akumulator.

Musisz udać się teraz do dzielnicy Victory Boulevard - Laser Breach Device | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Musisz udać się teraz do dzielnicy Victory Boulevard. Możesz powrócić do najbliższej stacji lub przenieść się do katakumb i ponownie wejść w nich interakcję z mapą.

Po raz kolejny wykorzystuj wskazania mini-mapy oraz ikonę na ekranie żeby zlokalizować cel podróży. Do miejsca odnalezienia baterii powinna doprowadzić cię wąska alejka między budynkami. Musisz dotrzeć do obszaru z obrazka. Zajmij się tu najpierw zabezpieczeniem okolicy. Do pokonania są m.in. maszyny Robotersoldat - pamiętaj o korzystaj z odpowiednich broni do niszczenia ich pancerzy. W okolicy są też m.in. czerwone beczki, które możesz detonować.

Po walkach dotrzyj do niebieskiego kontenera - Laser Breach Device | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po walkach dotrzyj do niebieskiego kontenera. Siostry muszą wspólnymi siłami go otworzyć. W kontenerze odnajdziesz zapasy oraz baterię do lasera (Laser Battery).

Wyrusz z powrotem do dzielnicy Political Detention Area 4 - Laser Breach Device | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wyrusz z powrotem do dzielnicy Political Detention Area 4. Umieść akumulator w laserze. Musisz bronić się w oczekiwaniu na naładowanie lasera. Szybko obrzuć granatami wrogów, którzy "wylądują" na placu.

Po otrzymaniu komunikatu o gotowości do użycia lasera wciśnij czerwony przycisk. Tym razem poprawnie zadziała i wytnie przejście do podziemi.

Nagrody za ukończenie misji: 5500 XP, 275 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju, poboczna misja Brother Underground 2 - zajmij się nią na potrzeby rozegrania głównego zadania Raid Mission: Brother 2.