Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Bruder 1 Ubergarde | Bossowie w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wolfenstein: Youngblood znajduje się pełny opis walki z bossem Bruder 1 Ubergarde. Pokonanie tego wielkiego robota jest wymagane na potrzeby zaliczenia głównej misji / rajdu Raid Mission: Brother 1.

Do konfrontacji z bossem Bruder 1 Ubergarde dojdzie w końcowej fazie eksploracji Wieży znajdującej się w dzielnicy Brat 1 (Brother 1) - Bruder 1 Ubergarde | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Do konfrontacji z bossem Bruder 1 Ubergarde dojdzie w końcowej fazie eksploracji Wieży znajdującej się w dzielnicy Brat 1 (Brother 1). Walka z bossem rozpocznie się mianowicie po dotarciu windą do archiwów.

Bruder 1 Ubergarde to wielki robot korzystający z ciężkich broni - Bruder 1 Ubergarde | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Bruder 1 Ubergarde to wielki robot korzystający z ciężkich broni. Bruder 1 posiada poziome prostokąty na pasku pancerza, a więc do niszczenia jego osłony najbardziej przydadzą się bronie Laserhammer, Laserkraftwerk oraz Sturmgewehr.

Najważniejszym utrudnieniem tej bitwy są pułapki wysuwające się z ziemi - Bruder 1 Ubergarde | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Najważniejszym utrudnieniem tej bitwy są pułapki wysuwające się z ziemi. Będą one na przemian wysuwały się na najniższym poziomie archiwum oraz na wyższych poziomach po bokach. Szybko przemieszczaj się zawsze na ten poziom, który jest w danym momencie bezpieczny i w razie potrzeby pomagaj sobie dodatkowo podwójnymi skokami.

Alternatywnie możesz także doskakiwać do wąskich balkoników znajdujących się przy centralnych serwerach i biegać po nich. Nie oferują one bardzo dużego pola do manewrów, ale nie dosięgną cię tam nigdy pułapki.

Bruder 1 podobnie jak Supersoldaci jest w stanie wyprowadzać szarże - Bruder 1 Ubergarde | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Bruder 1 podobnie jak Supersoldaci jest w stanie wyprowadzać szarże. Do unikania jego standardowego ostrzału wykorzystuj liczne duże przeszkody znajdujące się w archiwum.

Nie zapomnij też o ścisłej współpracy między siostrami. Wołaj o pomoc jeśli stracisz całe zdrowie i ratuj zawsze poległą siostrę. W okolicy nie znajdziesz bardzo dużo zapasów, tak więc warto zaopatrzyć się w jak najlepszy doping na potrzeby szybkiej regeneracji.

Pokonany boss pozostawi po sobie ciężką broń Uberhammer - Bruder 1 Ubergarde | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Pokonany boss pozostawi po sobie ciężką broń Uberhammer. Wystrzeliwuje ona potężne pojedyncze pociski i może ci się przydać w kolejnych misjach gry.