Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy mogę zmienić wygląd postaci w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood informujemy czy gra pozwala na zmianę wyglądu sterowanej postaci, czyli jednej z sióstr Blazkowicz. Domyślny wygląd bohaterek nie każdemu musi przypaść do gustu.

Tak, możesz zmieniać szczegóły wyglądu, ale w ograniczonym zakresie - Czy mogę zmienić wygląd postaci w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Tak, możesz zmieniać szczegóły wyglądu, ale w ograniczonym zakresie. Gra nie pozwala na zmianę wyglądu twarz sióstr ani na wybranie dla nich innych fryzur.

Zmiany dotyczą przede wszystkim wyglądu pancerzy wspomaganych (Power Armors) wykorzystywanych w trakcie walk przez siostry. W celu naniesienia zmian musisz otworzyć dziennik i przejść do zakładki Postać (Character). Zainteresuj się przyciskami z grupy Wygląd (Appearance).

1 - Czy mogę zmienić wygląd postaci w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Możesz zmienić skórki dla głównej części pancerza oraz dla hełmu - Czy mogę zmienić wygląd postaci w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Możesz zmienić skórki dla głównej części pancerza oraz dla hełmu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zmiana skórki czy założenie hełmu nie zmieniają statystyk sterowanej postaci. Są to zmiany wyłącznie kosmetyczne.

Każda nowa skórka wymaga zapłacenia za nią srebrnymi monetami. Dodatkowo niektóre unikalne skórki mogą mieć specjalne ograniczenia (np. konieczność zakupienia gry w pre-orderze).

Możesz także zmienić skórkę dla każdej z używanej broni - Czy mogę zmienić wygląd postaci w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Możesz także zmienić skórkę dla każdej z używanej broni. Przejdź w tym celu do zakładki Bronie (Weapons), wybierz interesującą cię broń i kliknij na przycisku Skórka (Skin). Podobnie jak w przypadku modyfikacji pancerza musisz pogodzić się z koniecznością poświęcenia części posiadanych srebrnych monet.