Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy w Wolfenstein Youngblood są mikropłatności? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Gra Wolfenstein: Youngblood posiada mikrotransakcje. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy jak zostały one zorganizowane i czy możliwe jest prowadzenie komfortowej gry bez wydawania prawdziwej gotówki na mikropłatności.

Mikropłatności w Wolfenstein: Youngblood nie mają agresywnej specyfiki ani nie oferują żadnej unikalnej zawartości - Czy w Wolfenstein Youngblood są mikropłatności? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Mikropłatności w Wolfenstein: Youngblood nie mają agresywnej specyfiki ani nie oferują żadnej unikalnej zawartości. Pozwalają one szybciej wejść w posiadanie niektórych przedmiotów czy skórek, ale wszystkie te rzeczy można odblokować wydając srebrne monety, czyli główną walutę pozyskiwaną w trakcie normalnego przechodzenia gry.

Po tym jak wybierzesz jakiś przedmiot do zakupu (w przykładzie z powyższego obrazka jest to nowa skórka pancerza wspomaganego) możesz zadecydować czy chcesz zapłacić za niego srebrnymi monetami czy złotami sztabkami (Gold Bars). Sztabki są alternatywną walutą pozyskiwaną wyłącznie dzięki wydawaniu prawdziwych pieniędzy.

Złote sztabki kupuje się w specjalnym sklepie (Store) - Czy w Wolfenstein Youngblood są mikropłatności? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Złote sztabki kupuje się w specjalnym sklepie (Store). Może on zostać wywołany po wybraniu jakiegoś przedmiotu do zakupu lub uruchomiony z poziomu menu głównego. Oto lista dostępnych paczek ze złotymi sztabkami:

  1. 500 złotych sztabek - 4.99€ / 4.99$ / 19.99zł (PC) / 20.39 zł (XONE) / 21zł (PS4)
  2. 1100 złotych sztabek - 9.99€ / 9.99$ / 39.99zł (PC i XONE) / 42zł (PS4)
  3. 2500 złotych sztabek - 19.99€ / 19.99$ / 79.99zł (PC i XONE) / 84zł (PS4)