Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Data Tape | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Data Tape. Zadanie to dotyczy pozyskania taśmy z nagraniem Generała Lothara znajdującej się w centrum przesłuchań.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marią Laurent w kryjówce w katakumbach - Data Tape | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marią Laurent w kryjówce w katakumbach.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Little Berlin. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie.

Centrum przesłuchań (Interrogation Center) mogłeś już wcześniej odwiedzić w pobocznym queście The Silent Outpost. Dla przypomnienia musisz dotrzeć na przeciwległy koniec szerokiej ulicy gdzie rozpoczyna się zawsze eksplorację dzielnicy. Budynek centrum przesłuchań będzie po lewej stronie.

Postaraj się po cichu lub w otwartych walkach pozbyć się przynajmniej przeciwników z parteru budynku - Data Tape | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Postaraj się po cichu lub w otwartych walkach pozbyć się przynajmniej przeciwników z parteru budynku. Nie będą ci dzięki temu przeszkadzali w poszukiwaniach taśmy.

Obszar do przeszukania pokazuje dołączony obrazek. Są to rzędy skrytek na parterze dużej konstrukcji ze schodami.

1 - Data Tape | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Opis tego zadania w twoim dzienniku zawiera podpowiedź jakie skrytki należy sprawdzać - w naszym przypadku były to skrytki B-Gamma - Data Tape | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Opis tego zadania w twoim dzienniku zawiera podpowiedź jakie skrytki należy sprawdzać - w naszym przypadku były to skrytki B-Gamma. Warto zaznaczyć, że jest więcej niż jedna skrytka każdego typu. Otwieraj skrzynki B-Gamma aż w jednej z nich odnajdziesz taśmę z przesłuchania (Interrogation Data Tape) (obrazek 2). Powróć z nią do Marii w katakumbach.

Nagrody za ukończenie misji: 7500 XP, 375 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.