Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

The Protohund | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji The Protohund. Zadanie to dotyczy zlokalizowania kontenera z tytułowym mechanicznym psem z zamiarem pozyskania jego skrzyni z nagraniem. W drugiej części misji trzeba sabotować fabrykę mechanicznych psów.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Dimitrim Fedorovem w kryjówce w katakumbach - The Protohund | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Dimitrim Fedorovem w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 25 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Political Detention Area 4. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Celem podróży jest obszar z powyższego obrazka, w którym znajdują się kontenery. Zanim się nimi zainteresujesz warto pozbyć się wszystkich wrogów z okolicy żeby nie przeszkadzali w zbliżającej się trudniejszej potyczce.

Do zbadania są trzy kontenery - tylko w jednym z nich będzie znajdował się mechaniczny pies - The Protohund | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Do zbadania są trzy kontenery - tylko w jednym z nich będzie znajdował się mechaniczny pies. W pozostałych kontenerach mogą przebywać np. humanoidalne roboty.

Po tym jak znajdziesz Protohunda rozpocznij pojedynek - The Protohund | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po tym jak znajdziesz Protohunda rozpocznij pojedynek. To nieco silniejsza odmiana psa od Panzerhundów, z którymi często miałeś do czynienia. Używaj broni do niszczenia "poziomych" prostokątów paska pancerza i staraj się trzymać w bezpiecznej odległości żeby nie otrzymać obrazeń od ognia. Możesz też wskoczyć na jakiś okoliczny wysoki obiekt i z takiego miejsca kontynuować ataki.

Po walce przeszukaj zniszczonego Protohunda żeby znaleźć rejestrator (Protohund Data Recorder). Powróć z nim do Dimitriego.

To jeszcze nie koniec misji, bo musisz sabotować produkcję Panzerhundów - The Protohund | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

To jeszcze nie koniec misji, bo musisz sabotować produkcję Panzerhundów. Należy w tym celu wyruszyć do dzielnicy Victory Boulevard. Fabryka jest w podziemiach. Odszukaj pokazaną na obrazku wąską uliczkę. Zaprowadzi cię ona do studzienki kanalizacyjnej. Po zeskoczeniu na dół podnieś bramę prowadzącą do bunkra (Victory Boulevard Bunker)

W podziemiach znajdują się 4 komputery i możesz do nich docierać w dowolnej kolejności - są one zawsze widoczne na mini-mapie - The Protohund | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W podziemiach znajdują się 4 komputery i możesz do nich docierać w dowolnej kolejności - są one zawsze widoczne na mini-mapie. Ostrzelaj każdy komputer z dowolnej broni. Po zniszczeniu każdego komputera w okolicy pojawi się grupa przeciwników i mogą być wśród nich Supersoldaci lub Panzerhund.

Dwa komputery znajdują się w innej części bunkra i dotarcie do nich może wiązać się z koniecznością podniesienia żółtej bramy. Zniszczenie wszystkich komputerów zakończy misję.

Nagrody za ukończenie misji: 9800 XP, 490 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.