Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Generał Winkler | Bossowie w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wolfenstein: Youngblood znajduje się pełny opis walki z Generałem Winklerem, który jest jednym z głównych bossów gry. Do starcia z generałem dochodzi w końcowej części prologu kampanii - mowa tu o głównej misji Der Nachtfalter.

Dla przypomnienia misja Der Nachtfalter rozgrywa się na pokładzie wielkiego sterowca - Generał Winkler | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dla przypomnienia misja Der Nachtfalter rozgrywa się na pokładzie wielkiego sterowca. Do spotkania z generałem Winklerem dojdzie w końcowej części misji po dotarciu do zamkniętego pomieszczenia kontrolnego.

Generał pojawi się w sąsiednim pomieszczeniu. Po krótkim monologu ostrzela siostry laserami i rozpocznie się właściwa bitwa.

Generał Winkler korzysta z kamuflażu o identycznym działaniu do umiejętności Cloak dostępnej dla sióstr - Generał Winkler | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Generał Winkler korzysta z kamuflażu o identycznym działaniu do umiejętności Cloak dostępnej dla sióstr. Oznacza to, że nie jest on całkowicie niewidzialny. Musisz po prostu dokładniej przyglądać się żeby dostrzec jego sylwetkę. Ostrzelanie generała wyłącza tymczasowo jego kamuflaż i ułatwia dzięki temu jego dalsze atakowanie.

Boss oprócz wykonywania standardowych ataków może także atakować siostry laserami - Generał Winkler | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Boss oprócz wykonywania standardowych ataków może także atakować siostry laserami. Mają one dużą siłę rażenia. Jeżeli twoja siostra jest atakowana, to chowaj się za ścianami i innymi przeszkodami. Jeśli atakowana jest druga z sióstr, to wykorzystuj to, że Winkler jest odsłonięty na ataki z twojej strony.

W trakcie walk w dolnym pomieszczeniu kontrolnym mogą pojawić się posiłki - Generał Winkler | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie walk w dolnym pomieszczeniu kontrolnym mogą pojawić się posiłki. Są to na szczęście słabi przeciwnicy, których łatwo można zabić.

Jeśli potrzebujesz leczenia, pancerza lub amunicji, to doskocz do górnych balkoników. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych zapasów. Nie zapominaj też o pomaganiu siostrze jeśli zostanie powalona na ziemię i zacznie się wykrwawiać.

W końcowej fazie bitwy walki przeniosą się na zewnątrz - Generał Winkler | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W końcowej fazie bitwy walki przeniosą się na zewnątrz. Atakuj Winklera aż straci cały pasek energii. Boss straci równowagę, ale będzie trzymał się skrzydła sterowca. Ostrzelaj Winklera, dzięki czemu wpadnie do silnika i zginie.