Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy można przejść Wolfenstein Youngblood w pojedynkę? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Ta strona poradnika informuje czy można ukończyć kampanię gry Wolfenstein: Youngblood w pojedynkę, tzn. z całkowitym pominięciem rekomendowanej przez twórców opcji kooperacji z drugim żywym graczem.

Tak, jest to możliwe, gdyż tryb kooperacji nie jest obowiązkowy (choć jest to oczywiście rekomendowany przez autorów sposób przechodzenia gry) - Czy można przejść Wolfenstein Youngblood w pojedynkę? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Tak, jest to możliwe, gdyż tryb kooperacji nie jest obowiązkowy (choć jest to oczywiście rekomendowany przez autorów sposób przechodzenia gry). Jeśli nie chcesz lub nie możesz zaprosić drugiej osoby do zabawy, to kampanię możesz przechodzić w pojedynkę.

W momencie zakładania nowej sesji (Host Game) możesz wybrać rozgrywkę w trybie offline - pokazuje to powyższy obrazek (Who Can Join - Nobody Offline).

Jeśli zdecydowałeś się na przechodzenie kampanii solo, to kontrolę nad drugą z sióstr przejmie sztuczna inteligencja - Czy można przejść Wolfenstein Youngblood w pojedynkę? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Jeśli zdecydowałeś się na przechodzenie kampanii solo, to kontrolę nad drugą z sióstr przejmie sztuczna inteligencja. Siostra sterowana przez SI może brać aktywny udział w walkach, pomagać w rozwiązywaniu zagadek, aktywować doping, a nawet "wskrzeszać" sterowaną postać po tym jak stracisz wszystkie punkty zdrowia.

Partnerka kontrolowana przez sztuczną inteligencję nie jest nieśmiertelna. Może ona utracić wszystkie punkty zdrowia jeśli znajdzie się pod zmasowanym ostrzałem wrogów. Tak samo jak w przypadku "żywego" partnera warto jej wtedy pomóc i przywrócić ją do pełni sił. Śmierć siostry dowodzonej przez SI oznacza utratę jednego życia ze wspólnej puli.

Jesli zakupiłeś wersję Deluxe Edition, to możesz skorzystać z przepustki Buddy Pass i zaprosić któregoś z przyjaciół do wspólnej zabawy. Drugi gracz będzie mógł pobrać grę i przystąpić do zmagań w kooperacji bez ponoszenia dodatkowych opłat. Dokładniej opisaliśmy to na stronie Jak działa przepustka Buddy Pass?.