Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak otworzyć czerwoną skrzynię w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood zawiera cenną podpowiedź na temat tego jak doprowadzić do otwarcia czerwonej skrzyni. Dla przypomnienia czerwone skrzynie są jedną z kategorii sekretów odnajdywanych w trakcie przechodzenia gry. Każda skrzynia skrywa srebrne monety oraz grafikę koncepcyjną. Jej otwarcie jest też nagradzane punktami doświadczenia.

Przykładową czerwoną skrzynię pokazuje dołączony obrazek - Jak otworzyć czerwoną skrzynię w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Przykładową czerwoną skrzynię pokazuje dołączony obrazek. Będziesz na nie natrafiał począwszy od drugiej misji gry - Riverside.

Każda czerwona skrzynia jest zamknięta - Jak otworzyć czerwoną skrzynię w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Każda czerwona skrzynia jest zamknięta. Nie możesz jej rozbić, tylko musisz wprowadzić prawidłową czterocyfrową kombinację.

W trakcie badania okolic czerwonej skrzyni rozglądaj się za dyskietkami (Floppy Disk). Z każdą nową odnalezioną dyskietką docieraj do terminalu (Floppy Terminal) po to żeby ją odkodować.

Odkodowane wiadomości bywają przeróżne, ale mogą między innymi zawierać gotowe kombinacje - Jak otworzyć czerwoną skrzynię w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Odkodowane wiadomości bywają przeróżne, ale mogą między innymi zawierać gotowe kombinacje. W przykładzie z naszego obrazka na dyskietce zapisane były kody do aż trzech różnych czerwonych skrzyń.

Po pozyskaniu kodu powróć do czerwonej skrzyni - Jak otworzyć czerwoną skrzynię w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po pozyskaniu kodu powróć do czerwonej skrzyni. Właściwy kod będzie widoczny na wyświetlaczu, a więc wystarczy go przepisać.