Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak działa przepustka Buddy Pass w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood wyjaąsnia jak można skorzystać z przepustki Buddy Pass. Gwoli przypomnienia umożliwia ona zaproszenie innego gracza do wspólnej zabawy w kooperacji i nie musi on dysponować własną kopią gry.

Przepustka Buddy Pass jest jednym z bonusów dołączanych do nieco droższej edycji Deluxe Edition - Jak działa przepustka Buddy Pass w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Przepustka Buddy Pass jest jednym z bonusów dołączanych do nieco droższej edycji Deluxe Edition. Możesz ją zakupić w formie pudełkowej (retail) lub cyfrowej.

Przepustki Buddy Pass nie znajdziesz w zestawie jeśli zdecydujesz się na zakup zwykłej wersji gry. W momencie przygotowywania niniejszego poradnika nie był też dostępny oddzielny zakup samej przepustki.

Buddy Pass umożliwia zaproszenie do wspólnej zabawy innej osoby i może ona grać za darmo, tzn - Jak działa przepustka Buddy Pass w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Buddy Pass umożliwia zaproszenie do wspólnej zabawy innej osoby i może ona grać za darmo, tzn. bez konieczności zakupienia własnego egzemplarza Wolfenstein: Youngblood. Zapraszana do gry osoba musi jednak spełnić trzy podstawowe wymagania:

  1. Mieć własne konto w serwisie Bethesda.net - Można je na szczęście szybko i bezpłatnie utworzyć nawet jeśli nie posiada się żadnych gier od Bethesdy.
  2. Pobrać specjalne demo/trial - Nazwa wersji różni się w zależności od platformy - to demo na PC (powyższy obrazek) i trial na konsolach. Zawiera ona pełną grę, a więc trzeba liczyć się z koniecznością ściągnięcia około 36-40GB danych.
  3. Znajdować się na liście znajomych - Mowa tu oczywiście o tej samej platformie. Granie np. na PC z kolegą na konsoli nie jest możliwe.
Po tym jak druga osoba spełni powyższe wymagania posiadacz przepustki Buddy Pass musi uruchomić grę i wybrać z menu głównego opcję Use Buddy Pass - Jak działa przepustka Buddy Pass w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po tym jak druga osoba spełni powyższe wymagania posiadacz przepustki Buddy Pass musi uruchomić grę i wybrać z menu głównego opcję Use Buddy Pass. Dotyczy ona aktywowania przepustki Buddy Pass i wysłania zaproszenia. Po tym jak dojdzie do połączenia obu kont możliwe będzie rozpoczęcie gry w kooperacji.

Kilka dodatkowych uwag na temat Buddy Passa:

  1. Przepustka Buddy Pass nie ma jednorazowego charakteru, a więc nie przepada po tym jak wyślesz komuś zaproszenie i po tym jak zostanie ono poprawnie odebrane. Możesz wysyłać zaproszenia także innym znajomym. Podstawowym ograniczeniem jest to, że w danym momencie możesz grać z tylko jedną zaproszoną osobą.
  2. Zaproszony gracz nie może w pojedynkę rozpocząć gry ani rozgrywać kampanii w trybie offline.
  3. Zaproszony gracz nie może odblokowywać trofeów / osiagnięć. Są one zarezerwowane dla osób posiadających zakupioną grę.
  4. Zaproszona osoba może zdecydować się w dowolnym momencie na zakupienie pełnej Wolfenstein: Youngblood. Po zapłaceniu za grę nie trzeba jej pobierać od nowa, tylko od razu można kontynuować rozgrywkę (także w pojedynkę lub z zupełnie innym graczem).