Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Der Nachtfalter | Solucja Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia głównej misji Der Nachtfalter, w której siostry Blazkowicz infiltrują pokład tytułowego sterowca z zamiarem wytropienia i zamordowania Generała Winklera. Misja ta pełni rolę prologu, aczkolwiek mimo wszystko do stoczenia jest w niej kilka intensywnych bitew.

Nasza solucja skupia się na opisywaniu celów misji, bitew oraz zagadek. Przechodzenie misji może ci sprawiać mniejsze lub większe problemy w zależności od tego czy grasz ze sztuczną inteligencją (radzi sobie ona całkiem dobrze) czy z żywym graczem i to takim, który jest chętny do współpracy. Jeżeli z kolei szukasz informacji o lokalizacji znajdziek, to zajrzyj do osobnego rozdziału o sekretach w naszym poradniku.

Sugestie odnośnie wyboru głównej bohaterki, startowego wyposażenia i zdolności oraz ustalenia poziomu wyzwania zamieściliśmy na stronie Wybór siostry i poziomu trudności.

Przeprawa przez sterowiec

Misję rozpoczynasz już na pokładzie sterowca - Der Nachtfalter | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Misję rozpoczynasz już na pokładzie sterowca. Pierwszego przeciwnika (Neosoldat) możesz pozbyć się na różne sposoby, np. zastrzelić albo zajść od tyłu i wykonać na nim egzekucję. Każda z sióstr musi następnie ustawić się przy osobnej dźwigni hamulca. Dzięki pociągnięciu za obie dźwignie platforma bezpiecznie zjedzie na niższy poziom.

Po znalezieniu się w zbrojowni przeszukaj okoliczne szafki, bo możesz tam odnaleźć m.in. nową broń Blitzgewehr - to bardzo dobry karabin maszynowy.

W kolejnym obszarze przebywa większa grupa przeciwników - Der Nachtfalter | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W kolejnym obszarze przebywa większa grupa przeciwników. Co najmniej kilku z nich powinieneś być w stanie zabić po cichu zakradając się do nich od tyłu lub korzystając z pistoletu z tłumikiem i celując w głowy (tylko jeśli przeciwnik nie używa hełmu). Po wszczęciu alarmu i rozpoczęciu właściwych walk obserwuj wskazania mini-mapy żeby łatwiej odczytywać pozycje (widocznych) przeciwników.

Drzwi wyjściowe z tego obszaru mają zamek zabezpieczony kodem i musisz w związku z tym rozwiązać pierwszą mini-zagadkę. Odszukaj w pobliżu zakodowaną dyskietkę (Encoded Floppy Disk - Der Nachtfalter Door Code) - pokazuje ją powyższy obrazek.

Kontynuuj eksplorację okolicy aż natrafisz na załączony komputer ze stacją dyskietek - pokazuje go powyższy obrazek - Der Nachtfalter | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kontynuuj eksplorację okolicy aż natrafisz na załączony komputer ze stacją dyskietek - pokazuje go powyższy obrazek.

Po załadowaniu menu głównego wybierz z niego posiadaną dyskietkę i wciśnij klawisz odkodowania jej - Der Nachtfalter | Solucja Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po załadowaniu menu głównego wybierz z niego posiadaną dyskietkę i wciśnij klawisz odkodowania jej. Poznasz dzięki temu czterocyfrowy kod do drzwi - w naszym przypadku było to 8431. Powróć z tą wiedzą do klawiatury przy drzwiach i wstukaj poprawny kod.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie