Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Lista wszystkich misji w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajduje się zestawienie wszystkich dostępnych głównych i pobocznych misji. Każde z wymienionych zadań szczegółowo omówiliśmy na kolejnych stronach naszego opisu przejścia.

Jak odblokowywać kolejne misje?

Kolejne misje odblokowuje się z poziomu kryjówki ruchu oporu, czyli katakumb (Catacombs), do których dotrzesz po raz pierwszy po zaliczeniu dwóch początkowych głównych zadań gry - Lista wszystkich misji w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kolejne misje odblokowuje się z poziomu kryjówki ruchu oporu, czyli katakumb (Catacombs), do których dotrzesz po raz pierwszy po zaliczeniu dwóch początkowych głównych zadań gry.

Nowe główne misje automatycznie powinny pojawiać się w dzienniku po zaliczeniu wcześniejszych. W przypadku pobocznych misji spotykaj się w kryjówce z postaciami oznaczonymi ikoną wykrzyknika (przykład na obrazku) Po wysłuchaniu założeń misji wciśnij klawisz potwierdzenia żeby pojawiła się ona w twoim dzienniku.

Czym są akcje?

Akcje (Actions) to drobne, opcjonalne wydarzenia, które mogą załączać się w trakcie podróżowania po głównych dzielnicach Paryża - Lista wszystkich misji w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Akcje (Actions) to drobne, opcjonalne wydarzenia, które mogą załączać się w trakcie podróżowania po głównych dzielnicach Paryża. Są one niezależne od pełnoprawnych zadań opisanych w naszej solucji. Możesz np. otrzymać powiadomienie z prośbą o pozbycie się konkretnego przeciwnika czy pozyskanie jakiegoś unikalnego przedmiotu. Warto podejmować się ich w przerwach pomiędzy zaliczaniem głównych i pobocznych misji.

Aktywna w danym momencie akcja wyświetlana jest w lewym górnym rogu ekranu (przykład na obrazku). Dzięki zajmowaniu się nimi możesz np. zrekrutować nowych sojuszników czy otrzymać duże ilości XP.

Wszystkie główne zadania w Wolfenstein: Youngblood?

 1. Der Nachtfalter
 2. Riverside
 3. Catacombs
 4. Raid - Brother 1
 5. Raid - Brother 2
 6. Raid - Brother 3
 7. Raid - Lab X

Wszystkie poboczne zadania w Wolfenstein: Youngblood?

 1. Rescue Marianne
 2. The Silent Outpost
 3. Chemical Warfare
 4. Laser Breach Device
 5. Lenz's Secret
 6. Stolen Research
 7. Claude the Armorer
 8. Radio Propaganda
 9. The Protohund
 10. Brother 1 Underground
 11. Brother 2 Underground
 12. Transmitter
 13. Data Tape
 14. Statues
 15. Prison Break
 16. Zitadelle Schematics
 17. Zeppelin Sabotage
 18. Lothar and Juju's Trap
 19. Missing Resistance Fighters
 20. Investigation Cleanup
 21. The Robotermorder
 22. Sabotage Launchers
 23. Infiltrator's Report
 24. Missing Partner
 25. Da'at Yichud Artifacts