Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Statues | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Statues. Zadanie to ma "znajdźkowy" charakter, a to dlatego, że dotyczy odnajdywania i niszczenia posągów Hitlera.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marianne Delacroix w kryjówce w katakumbach - Statues | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marianne Delacroix w kryjówce w katakumbach.

Na potrzeby zaliczenia tego zadania musisz zniszczyć 12 posągów Hitlera. Przykładowy posąg pokazuje powyższy obrazek i wystarczy użyć dowolnej broni palnej do ostrzelania go. Oto kilka ważnych informacji na temat tego zadania:

  1. Gra nie naprowadzi cię na żaden z posągów. Nie będą się też pojawiały żadne oznaczenia na mini-mapie. Posągi Hitlera odnajduje się głównie na różnego rozdzaju placach i dziedzińcach.
  2. W trakcie gry będziesz też natrafiał na większe posągi żołnierzy czy oficerów. Ostrzeliewanie ich nie przybliży cię do zaliczenia misji, bo nie reprezentują one postaci Hitlera.
  3. Nie musisz docierać do 12 różnych posągów Hitlera. Przejdź się po dowolnej dzielnicy, zniszcz napotkane posągi i powróć dzięki szybkiej podróży do Katakumb. Po tym jak ponownie przeniesiesz się do tej samej dzielnicy posągi powrócą do swojego pierwotnego stanu. Możesz je ponownie ostrzelać i będzie to zaliczone jako osobne akcje. Z łatwością pozwoli ci to osiągniąć 12 zniszczeń na liczniku.
  4. Quest ten warto zostawić sobie na koniec i posągi Hitlera odnajdywać przy okazji rozglądania się za sekretami gry. Wiele z nich znajduje się w lokacjach, w których są również znajdźki.

Nagrody za ukończenie misji: 8200 XP, 410 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.