Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Najlepsze bronie w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Najlepszymi broniami dostępnymi w grze Wolfenstein Youngblood są Kraftwerki. Są ich trzy rodzaje - Laserkraftwerk, Dieselkraftwerk i Elektrokraftwerk. Bronie te zadają nie tylko ogromne obrażenia, ale również umożliwiają Ci otwieranie zamkniętych drzwi oraz niektórych skrzyń.

Jak zdobyć broń ciężką?

Jeśli chcesz zdobyć bronie ciężkie wykonując misje fabularne musisz przejść: Brat 1, Brat 2 i Brat 3. W tych lokacjach po raz pierwszy zobaczysz ciężkie bronie, które możesz samodzielnie podnieść bez żadnych umiejętności.

Możesz również zakupić umiejętność Bigger Guns z kategorii Muscle - Najlepsze bronie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Możesz również zakupić umiejętność Bigger Guns z kategorii Muscle. Pozwala na podnoszenie ciężkich broni, są one jednak chwilowe, ponieważ nie możesz schować ich do ekwipunku. Twoja postać automatycznie upuści broń, gdy skończy się jej amunicja.

Broń możesz schować do ekwipunku dopiero, gdy wykupisz umiejętność Extreme Gun Pocket z kategorii Muscle - Najlepsze bronie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Broń możesz schować do ekwipunku dopiero, gdy wykupisz umiejętność Extreme Gun Pocket z kategorii Muscle. Wymaga ona awansowania na co najmniej 20 poziom doświadczenia i dodatkowo wydania 6 punktów rozwoju.

Czy mogę ulepszać bronie ciężkie?

Tak, bronie ciężkie możesz ulepszać tak samo jak zwykłe - Najlepsze bronie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Tak, bronie ciężkie możesz ulepszać tak samo jak zwykłe. Jeśli chcesz zwiększyć ich szybkostrzelność, zasięg bądź siłę rażenia, tylko gotówka stoi Ci na przeszkodzie.

Możesz również zmienić kolor takiej broni - Najlepsze bronie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Możesz również zmienić kolor takiej broni. Dzięki temu zżyjesz się z nią jeszcze bardziej i nie będziesz chciał jej wymienić na inny model.

Jak zdobyć Laserkraftwerk?

W trakcie wykonywania misji Raid Mission: Brother 1 trafisz na zamknięte drzwi, które możesz otworzyć tylko za pomocą tej broni - Najlepsze bronie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie wykonywania misji Raid Mission: Brother 1 trafisz na zamknięte drzwi, które możesz otworzyć tylko za pomocą tej broni. W tym momencie możesz zdobyć Laserkrakwerk. Wystarczy, że wskoczysz na lampę, a z niej na balkon. Tam znajdziesz przejście do kolejnego pomieszczenia, w którym czeka na Ciebie broń.

Jak zdobyć Dieselkraftwerk?

W trakcie wykonywania misji Raid Mission: Brother 2 trafisz na zamknięte drzwi, które możesz otworzyć tylko za pomocą tej broni - Najlepsze bronie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie wykonywania misji Raid Mission: Brother 2 trafisz na zamknięte drzwi, które możesz otworzyć tylko za pomocą tej broni. Zaraz obok nich leży Dieselkraftwerk - nieodpakowany, nienaruszony, czeka na Ciebie w otwartym futerale.

Jak zdobyć Electrokraftwerk?

W trakcie wykonywania misji Raid Mission: Brother 3 trafisz na zamknięte drzwi, które możesz otworzyć tylko za pomocą broni Electrokraftwerk. Leży on w zamkniętej sali, dostaniesz się do niej przez szyb wentylacyjny.