Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rasputin | Trofea w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz opis osiągnięcia Rasputin. To brązowe trofeum przyznawane za ożywienie drugiej siostry lub pozwolenie na to żeby ożywiła ona sterowaną postać w sumie 25 razy.

1 - Rasputin | Trofea w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Najważniejszą informacją związaną z tym trofeum jest to, że nie musisz za wszelką cenę grać w kooperacji z drugim graczem - Rasputin | Trofea w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Najważniejszą informacją związaną z tym trofeum jest to, że nie musisz za wszelką cenę grać w kooperacji z drugim graczem. Możesz równie dobrze prowadzić zmagania w trybie offline, w którym kontrolę nad drugą z sióstr przejmuje sztuczna inteligencja.

Trofeum to zalicza dwa rodzaje akcji i oznacza to, że nie musisz po 25 razy wykonywać każdej z nich. Pierwszy rozdzaj akcji to ożywianie siostry sterowanej przez innego gracza lub SI. Musisz otrzymać komunikat, że druga z sióstr potrzebuje pomocy (przykład na obrazku 1), dotrzeć do niej i przytrzymać klawisz interakcji żeby ją "wskrzesić" (przykład na obrazku 2).

Drugi rodzaj akcji to pozwalanie na to żeby inny gracz lub SI ratowali twoją postać po tym jak straci ona wszystkie punkty zdrowia - Rasputin | Trofea w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Drugi rodzaj akcji to pozwalanie na to żeby inny gracz lub SI ratowali twoją postać po tym jak straci ona wszystkie punkty zdrowia. W oczekiwaniu na ratunek możesz wciskać klawisz wołania o pomoc. Twoja siostra może także czołgać się i jest to dobry pomysł jeśli tuż obok niej stoi jakiś przeciwnik.

W obu przypadkach ratunek musi nadejść zanim dojdzie do wykrwawienia się potrzebującej pomocy siostry (byłoby to równoznaczne z jej śmiercią i utratą 1 życia).