Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Stolen Research. Zadanie to dotyczy przedostania się do podziemi z zamiarem zlokalizowania i odzyskania dokumentów z prowadzonych badań.

Zaliczenie tej misji pozwala na odkrycie podziemi Brata 3. Warto zająć się nią przed przystąpieniem do rajdu Raid Mission: Brother 3.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marią Laurent w kryjówce w katakumbach - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marią Laurent w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 16 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Victory Boulevard. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie.

Musisz dotrzeć do pokazanego na obrazku zejścia do kanałów (litera U na mini-mapie). Znajduje się ono w budynku obok lokacji m.in. z robotami Robotersoldat. Po zejściu na dół zmuś siostry do współpracy przy podniesieniu bramy i wkrocz do podziemi Brata 3 (Brother 3 Underground).

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką. Możesz podróżować ze słabą bronią trzymaną w drugiej dłoni lub korzystać częściej z broni Sturmgewehr, która posiada "fabrycznie" zainstalowaną latarkę.

Nie zapomnij o obserwowaniu wskazań mini-mapy, na której będą pojawiali się wrogowie. Pierwszych napotkanych przeciwników możesz także zaskoczyć lub ominąć dzięki wejściu na rury i znalezieniu się nad nimi.

W jednym z kolejnych obszarów oprócz zwykłych żołnierzy powinien także przebywać Panzerhund - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W jednym z kolejnych obszarów oprócz zwykłych żołnierzy powinien także przebywać Panzerhund. Dla przypomnienia w niszczeniu dużych mechanicznych psów mogą ci pomagać ciężkie bronie oraz, jeśli nimi jeszcze nie dysponujesz, karabin Sturmgewehr. Panzerhunda staraj się atakować z odległości i/lub wyższego poziomu żeby skuteczniej unikać jego ataków ogniowych.

Kontynuuj przemarsz, w trakcie którego możesz spotkać m - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kontynuuj przemarsz, w trakcie którego możesz spotkać m.in. Supersoldatów. Na końcu korytarza możesz po raz pierwszy wcisnąć czerwony przycisk. Każda taka akcja doprowadzi do obniżenia się do poziomej pozycji okolicznej metalowej platformy. Pozwoli ci to na kontynuowanie podróży na wyższe poziomy podziemi. Korzystaj po drodze ze schodów i odnajduj kolejne przyciski.

Po dotarciu na najwyższy poziom zeskocz na niższy balkonik i zainteresuj się pokazanym na obrazku okrągłym otworem w ścianie gdzie mógł stać pojedynczy przeciwnik - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po dotarciu na najwyższy poziom zeskocz na niższy balkonik i zainteresuj się pokazanym na obrazku okrągłym otworem w ścianie gdzie mógł stać pojedynczy przeciwnik. Doskocz tam, by móc kontynuować podróż przez podziemia.

1 - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Znajdziesz się w słabiej oświetlonej części podziemi - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Znajdziesz się w słabiej oświetlonej części podziemi. Użyj latarki żeby móc zlokalizować miejsce wykonania nowego podwójnego skoku (obrazek 1). Kawałek dalej odnajdziesz poszukiwane skradzione dokumenty (Stolen Research) (obrazek 2). Możesz powrócić z nimi do Marii.

Nagrody za ukończenie misji: 6500 XP, 325 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.

Dodatkowa uwaga: Tuż obok znajduje się brama prowadząca do Brata 3 - Stolen Research | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dodatkowa uwaga: Tuż obok znajduje się brama prowadząca do Brata 3. Możesz zapamiętać sobie to miejsce na później lub już teraz podnieść bramę żeby zająć się główną misją Raid Mission: Brother 3. Nie podejmuj się tej misji jeśli siostry nie znajdują się na co najmniej 20 poziomie doświadczenia. Opis rajdu Brat 3 znajdziesz na osobnej stronie naszej solucji.