Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak zagrać w Wolfensteina 3D w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood informuje gdzie znaleźć easter egga pozwalającego zagrać w klasyczną odsłonę serii - Wolfenstein 3D. To miły akcent dla fanów starszych strzelanin fpp.

W Wolfensteina 3D możesz zagrać po dotarciu do Katakumb (Catacombs), czyli kryjówki lokalnego ruchu oporu - Jak zagrać w Wolfensteina 3D w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W Wolfensteina 3D możesz zagrać po dotarciu do Katakumb (Catacombs), czyli kryjówki lokalnego ruchu oporu. Katakumby po raz pierwszy odwiedza się po ukończeniu drugiej misji (Riverside), ale można też później powracać do nich dowolną ilość razy.

Udaj się do baru na terenie kryjówki, w którym są dwa automaty do gry. Wejdź w interakcję z dowolnym z nich.

1 - Jak zagrać w Wolfensteina 3D w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
Gra dokona przybliżenia obrazu - na obrzeżach ekranu nadal będą widoczne fragmenty automatu - Jak zagrać w Wolfensteina 3D w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Gra dokona przybliżenia obrazu - na obrzeżach ekranu nadal będą widoczne fragmenty automatu. Gra Wolfenstein 3D jest w pełni grywalna. Możesz wybrać interesujący cię epizod, a także podejrzeć sterowanie i ustalić poziom trudności. Wolfenstein 3D pozwala też na zapisywanie stanu gry, tak więc nie musisz przechodzić całości za jednym podejściem.