Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Radio Propaganda | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Radio Propaganda. Zadanie to dotyczy dotarcia do stacji radiowej zajmowanej przez nazistów i pozbycia się przebywającego tam operatora odpowiedzialnego za rozpowszechnianie propagandy.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marianne Delacroix w kryjówce w katakumbach - Radio Propaganda | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Marianne Delacroix w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 20 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Victory Boulevard. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Stacja radiowa znajduje się w jednym z bocznych obszarów dzielnicy. Musisz zlokalizować żółtą bramę z powyższego obrazka. Siostry wspólnymi siłami muszą ją podnieść.

W nowej lokacji możesz początkowo skradać się lub od razu przystąpić do otwartych walk - Radio Propaganda | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W nowej lokacji możesz początkowo skradać się lub od razu przystąpić do otwartych walk. W trakcie zabezpieczania tej lokacji uważaj m.in. na silne przeciwniczki Jager. Korzystają one z pancerzy oznaczonych pionowymi prostokątami. Zadbaj o skorzystanie z prawidłowych pukawek do osłabiania tego typu osłon (np. Blitzgewehr albo Kugelgewehr). W głównym pomieszczeniu może także pojawić się co najmniej jeden Supersoldat.

Operator radia powinien przebywać na piętrze - Radio Propaganda | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Operator radia powinien przebywać na piętrze. Nie jest on jakimś szczególnie wymagającym przeciwnikiem, przy czym ponownie korzystaj z broni zdolnych do skutecznego niszczenia "pionowych prostokątów".

Pokonany operator pozostawi po sobie kod z częstotliwością (Frequency Code). Podnieś go i powróć z nim do Marianne, a zakończysz tę krótką misję.

Nagrody za ukończenie misji: 7500 XP, 375 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.