Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Co oznaczają czaszki przy nazwach wrogów i misji w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood wyjaśnia jakie znaczenie mają ikony czaszek pojawiających się nad głowami przeciwników i obok tytułów misji. Ich obecność powiązana jest z elementami RPG, które dodano do nowej części Wolfensteina.

Przeciwnicy

W przypadku przeciwników czaszki powiązane są z poziomami doświadczenia, na których się oni znajdują - Co oznaczają czaszki przy nazwach wrogów i misji w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W przypadku przeciwników czaszki powiązane są z poziomami doświadczenia, na których się oni znajdują. Ikona czaszki oznacza, że poziom doświadczenia przeciwnika przewyższa ten sterowanej siostry o ponad 5 poziomów.

W skrócie - przeciwnika takiego najlepiej jest pozostawić w spokoju i zdecydować się na ucieczkę lub na przekradnięcie się obok niego. Jeśli chcesz go zabić (bo np. powiązany jest z jakąś misją), to powróć w to samo miejsce po tym jak awansujesz dostatecznie dużą liczbę razy (położenie przeciwników nie zmienia się podczas powtórnych wizyt w tych samych dzielnicach).

W przypadku przeciwników na zbliżonym lub niższym poziomie doświadczenia gra wyświetla już pełną informację - Co oznaczają czaszki przy nazwach wrogów i misji w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W przypadku przeciwników na zbliżonym lub niższym poziomie doświadczenia gra wyświetla już pełną informację. Możesz się dzięki temu wstępnie dowiedzieć jak wymagające (lub nie) będzie dane starcie. W przykładzie z naszego obrazka Supersoldat jest na 18 poziomie doświadczenia.

Misje

Ikony czaszek przy tytułach misji mają takie samo znaczenie, jak w przypadku przeciwników - Co oznaczają czaszki przy nazwach wrogów i misji w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Ikony czaszek przy tytułach misji mają takie samo znaczenie, jak w przypadku przeciwników. Misja oznaczona czaszką będzie zdecydowanie zbyt trudna dla sióstr dopóki nie awansują. Rozpoczynanie jej jest niewskazane, gdyż możesz mieć problemy nawet z zabijaniem pojedynczych wrogów, nie wspominając nawet o zaliczaniu kolejnych celów misji.

W przypadku pozostałych zadań rekomendowany poziom doświadczenia jest poprawnie wyświetlany w dzienniku. Najlepiej w pierwszej kolejności zajmować się misjami z tego samego lub niższego poziomu doświadczenia.