Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Brother 2 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Brother 2 Underground. Zadanie to dotyczy skorzystania z wypalonego przez laser przejścia do podziemi pod Political Detention Area 4. Ma to na celu dotarcie do dzielnicy Brat 2, z którą powiązany jest jeden z rajdów głównego wątku fabularnego gry.

Misja ta odblokowywana jest na koniec pobocznego zadania Laser Breach Device - jego opis przejścia jest na osobnej stronie poradnika. Dzięki przejściu przez podziemia dotrzesz do nowej dzielnicy Brat 2 i będziesz mógł zająć się główną misją - rajdem Raid Mission: Brother 2.

Dla przypomnienia zejście do podziemi znajduje się obok dziedzińca z autobusem, na którym zamontowano działo laserowe - Brother 2 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dla przypomnienia zejście do podziemi znajduje się obok dziedzińca z autobusem, na którym zamontowano działo laserowe. Dzięki zaliczeniu misji Laser Breach Device mogłeś wypalić dziurę z powyższego obrazka. Doskocz do niej i dotrzyj do bramy prowadzącej do podziemi Brata 2 (Brother 2 Underground).

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką - Brother 2 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W podziemiach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką. Możesz podróżować ze słabą bronią trzymaną w drugiej dłoni lub korzystać częściej z broni Sturmgewehr, która posiada "fabrycznie" zainstalowaną latarkę.

Warto dążyć do eliminowania jak największej liczby przeciwników z ukrycia. Jeśli dojdzie do bezpośrednich walk to korzystaj z broni z latarką lub staraj się przemieszczać do lokacji, w których znajdują się np. płonące beczki. Umożliwi ci to namierzanie wrogów z użyciem broni pozbawionych latarek.

Musisz dotrzeć do miejsca, w którym należy zniszczyć kłódkę - Brother 2 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Musisz dotrzeć do miejsca, w którym należy zniszczyć kłódkę. Odblokuje to przejście na peron. Możesz się tu przekradać pomiędzy wagonami lub brać udział w kolejnych otwartych walkach. Przez wagony można przechodzić, jak również odnajdywać w nich dodatkowy loot.

Na samym końcu tunelu ponownie znajdziesz drzwi z kłódką. Raz jeszcze użyj broni palnej lub białej żeby ją zniszczyć.

Zalicz ostatnią część przeprawy przez podziemia - Brother 2 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Zalicz ostatnią część przeprawy przez podziemia. Nie musisz na szczęście badać ich w całości. Celem podróży jest pokazana na obrazku brama, którą siostry muszą podnieść współpracując ze sobą.

Po podniesieniu bramy zalicz jeszcze krótki przemarsz do pokazanych na obrazku drzwi z kłódką - Brother 2 Underground | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po podniesieniu bramy zalicz jeszcze krótki przemarsz do pokazanych na obrazku drzwi z kłódką. Zniszczenie kłódki i otwarcie drzwi pozwoli ci przenieść się do dzielnicy Brat 2 (Brother 2) i zakończyć opisywaną misję.

Nagrody za ukończenie misji: 4500 XP, 225 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju, dotarcie do dzielnicy Brat 2 (Brother 2).