Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czy mogę zapisać stan gry w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood informuje czy można tworzyć własne zapisy stanu gry czy też trzeba polegać na automatycznych sejwach. Jest to istotny temat szczególnie pod kątem przechodzenia gry po raz pierwszy.

W Wolfenstein: Youngblood nie ma opcji tworzenia własnych manualnych lub szybkich sejwów - Czy mogę zapisać stan gry w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W Wolfenstein: Youngblood nie ma opcji tworzenia własnych manualnych lub szybkich sejwów. Nawet jeśli zatrzymasz grę i przejdziesz do menu opcji to na liście nie znajdziesz polecenia utworzenia zapisu stanu gry. Postępy w kampanii automatycznie zapisywane są po ukończeniu misji.

Z poziomu menu głównego gry możesz dodatkowo wybrać opcję Save Slot - Czy mogę zapisać stan gry w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Z poziomu menu głównego gry możesz dodatkowo wybrać opcję Save Slot. Wolfenstein: Youngblood pozwala na operować na trzech slotach, na których mogą być zapisywane twoje postępy.

Nowy slot możesz wybrać np. jeśli chcesz rozpocząć grę od nowa grając nową siostrą. Aktualny slot możesz także usunąć, przy czym operacja ta jest nieodwracalna i możesz utracić wszystkie rzeczy związane z postępami w kampanii, awansowaniem sterowanej postaci i odblokowywaniem ulepszeń broni.

Jeśli chcesz zmienić poziom trudności gry to nie musisz rozpoczynać zabawy od nowa. Możesz ustawić nowy poziom trudności w dowolnym momencie w opcjach w zakładce Gameplay. Z poziomami trudności nie są też powiązane żadne trofea, a nie więc nie utracisz szansy zdobycia któregoś z osiągnięć.

Jeżeli chcesz wykonać na PC kopię bezpieczeństwa sejwów, to znajdują się one domyślnie w katalogu C:\Users\twoja_nazwa_użytkownika\Saved Games\MachineGames. Możesz zabezpieczyć się na wypadek ich uszkodzenia czy przypadkowego usunięcia.

Dodatkowa uwaga: W przypadku śmierci obu sióstr powrócisz do początku danego etapu i zmuszony zostaniesz do jego ponownego rozegrania - Czy mogę zapisać stan gry w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dodatkowa uwaga: W przypadku śmierci obu sióstr powrócisz do początku danego etapu i zmuszony zostaniesz do jego ponownego rozegrania. Nie jest to błąd, tylko celowo wymierzona kara za zakończenie rozgrywki niepowodzeniem.

Zawsze staraj się ratować powaloną siostrę lub wołać o pomoc gdy twoja postać utraci cały pasek zdrowia. Jeśli ratunek przyjdzie na czas, to siostry nie utracą życia ze wspólnej puli i możliwe będzie kontynuowanie gry.