Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Missing Partner | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Missing Partner. Zadanie to dotyczy infiltracji Laboratorium X z zamiarem odnalezienia zaginionej Fifi Lacroix.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Floor de Cloet w kryjówce w katakumbach - Missing Partner | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Floor de Cloet w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Gra rekomenduje 42 poziom doświadczenia na potrzeby rozegrania tego zadania. Możesz go osiągnąć dzięki zaliczaniu pozostałych pobocznych misji, lokalizowaniu sekretów itp. Nie musisz za wszelką cenę czekać aż awansujesz na ten poziom, bo misję przynajmniej częściowo można ukończyć skradając się.

Zadanie to zalicza się w lokacji Siegturm / Laboratorium X, w której mogłeś odblokować punkt szybkiej podróży (stację metra) - informacje na ten temat znajdziesz na osobnych stronach poradnika.

Eksplorację Siegturm rozpoczyna się jeszcze w mieście, tak więc musisz ponownie dotrzeć do słupa ogłoszeniowego i skorzystać ze znajdującej się w środku sekretnej windy. Pozwoli to siostrom przenieść się do Laboratorium X.

W pierwszym obszarze nic jeszcze nie odnajdziesz - możesz eliminować napotykanych wrogów w otwartych walkach, po cichu ich zabijać lub całkowicie omijać - Missing Partner | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W pierwszym obszarze nic jeszcze nie odnajdziesz - możesz eliminować napotykanych wrogów w otwartych walkach, po cichu ich zabijać lub całkowicie omijać. Dużym ułatwieniem jest to, że zapory laserowe są tym razem powyłączane i nie trzeba szukać alternatywnych dróg do celu.

Z opisywaną misją powiązany jest drugi obszar Laboratorium X. Musisz zbadać oznaczone na mini-mapie pomieszczenie laboratoryjne, w którym będzie znajdował się dziennik audio (Audio Log). Nie trzeba odsłuchiwać dziennika, bo cel misji automatycznie zaktualizuje się.

Kolejnym celem podróży są bio-laboratoria (Bio-Labs) - Missing Partner | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kolejnym celem podróży są bio-laboratoria (Bio-Labs). Znajdują się one w następnej dużej części laboratorium X oddzielonej od aktualnej dużą żółtą bramą do podniesienia. W drodze do nich czeka cię więc dużo walk lub skradania się.

Zwłoki Fifi znajdują się w pomieszczeniu na parterze. Na stoliku obok nich leżą dokumenty badawcze (Research Documents). Opuść Laboratorium X i powróć z dokumentami do Floor.

Nagrody za ukończenie misji: 14400 XP, 820 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.