Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak załączyć kamuflaż w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wolfenstein: Youngblood wyjaśniamy jak uaktywnić kamuflaż pancerza wspomaganego. Może on bardzo pomóc sterowanej siostrze w unikaniu wykrycia, jak również w atakowaniu przeciwników z zaskoczenia.

Kamuflaż możesz załączyć tylko jeśli dysponujesz aktywną umiejętnością Cloak - Jak załączyć kamuflaż w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kamuflaż możesz załączyć tylko jeśli dysponujesz aktywną umiejętnością Cloak. Możesz ją zdobyć na dwa sposoby. Pierwsza metoda to wybranie tej zdolności w momencie rozpoczynania nowej gry.

Druga metoda to zakupienie tej zdolności za 5 punktów rozwoju - Jak załączyć kamuflaż w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Druga metoda to zakupienie tej zdolności za 5 punktów rozwoju. Znajduje się ona w drzewku Power.

Po odblokowaniu tej umiejętności możesz ją załączyć wciskając C na PC lub dolny kierunek na PS4/XONE - Jak załączyć kamuflaż w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Po odblokowaniu tej umiejętności możesz ją załączyć wciskając C na PC lub dolny kierunek na PS4/XONE. Kamuflaż ma ograniczony czas działania i symbolizuje to okrągły pasek przy prawej krawędzi ekranu. Nie musisz czekać aż pasek ten całkowicie wyczerpie się. Możesz wyłączyć przedwcześnie kamuflaż jeśli go nie potrzebujesz. Nieaktywna umiejętność będzie się powoli odnawiała.

Domyślnie kamuflaż pozwala skradać się w pozycji przykucniętej i szybko się wyczerpuje, ale dostępne są jego trzy ulepszenia - Jak załączyć kamuflaż w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Domyślnie kamuflaż pozwala skradać się w pozycji przykucniętej i szybko się wyczerpuje, ale dostępne są jego trzy ulepszenia:

  1. Agile Cloaking (musisz być na minimum 10 poziomie) - To świetne ulepszenie, która pozwala przemieszczać się w dowolny sposób, nie tylko w pozycji przykucniętej. Możesz dzięki temu o wiele łatwiej omijać niebezpieczne obszary czy zbliżać się szybciej do przeciwników, których masz zamiar zabić.
  2. Effective Cloak (musisz być na mimumum 20 poziomie) - Kamuflaż starcza na dłużej. Rozważ zakup jeśli często go odpalasz.
  3. Parking Cloak (musisz być na minimum 30 poziomie) - Kamuflaż nie zużywa energii gdy sterowana postać stoi w miejscu. Dodatkowo szybciej się ładuje. Pierwszy z wymienionych bonusów nie jest jakoś szczególnie przydatny, gdyż najwięcej zyskuje się polegając na kamuflażu będąc w ruchu (czy po to żeby się oddalić od wrogów czy żeby któregoś z nich zaskoczyć).