Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Transmitter | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Wolfenstein: Youngblood znajdziesz szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Transmitter. Zadanie to dotyczy odnalezienia i zinfiltrowania podziemnego posterunku nazistów. Ma to na celu zlokalizowanie nadajnika radiowego.

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Pendą Niang w kryjówce w katakumbach - Transmitter | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Kto zleca misję: Porozmawiaj z Pendą Niang w kryjówce w katakumbach.

Poziom trudności misji: Nie przystępuj do tego zadania jeśli twoja siostra nie znajduje się na co najmniej 22 poziomie doświadczenia.

Użyj sieci metra żeby przenieść się do dzielnicy Political Detention Area 4. Ustaw opisywaną misję jako aktywną i podążaj za wskazaniami na mini-mapie. Ikony na mini-mapie oraz na ekranie są dość mylące, gdyż doprowadzą cię one do zamkniętego budynku. Nie próbuj otwierać drzwi, bo nie jest to możliwe z zewnątrz. Udaj się na lewo od drzwi i kontynuuj eksplorację okolicy aż odnajdziesz ścieżkę między budynkami z dołączonego obrazka.

Dotrzesz w pobliże budynku gdzie mogą przebywać naziści (to samo miejsce badało się w pobocznym queście The Silent Outpost) - Transmitter | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Dotrzesz w pobliże budynku gdzie mogą przebywać naziści (to samo miejsce badało się w pobocznym queście The Silent Outpost). Nie musisz jednak z nimi walczyć. Priorytetem jest dotarcie do zaznaczonego przez grę zejścia do kanałów - pokazuje je powyższy obrazek. Znajdziesz tu bramę. Siostry muszą ją podnieść wspólnymi siłami i odblokuje to przejście do kanałów (Detention Area 4 Sewer).

W kanałach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką - Transmitter | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W kanałach jest bardzo ciemno i w rezultacie trzeba często pomagać sobie latarką. Możesz podróżować ze słabą bronią trzymaną w drugiej dłoni lub korzystać częściej z broni Sturmgewehr, która posiada "fabrycznie" zainstalowaną latarkę.

Podróżowanie z wyłączoną latarką może ci ułatwiać zaskakiwanie przeciwników z podziemi, ale równie dobrze możesz też z nimi tradycyjnie walczyć. Niestety nie ma tu zbyt wielu źródeł światła i utrudni ci to korzystanie z niektórych typów broni.

W trakcie eksploracji kanałów oprócz zwykłych przeciwników możesz też spotkać Supersoldatów - Transmitter | Misje poboczne w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie eksploracji kanałów oprócz zwykłych przeciwników możesz też spotkać Supersoldatów. Dopasowuj odpowiednio bronie i pilnuj się w wąskich korytarzach.

Cel podróży to pomieszczenie z powyższego obrazka. Znajdziesz tu nadajnik (Transmitter). Powróć z nim do zleceniodawczyni questu, czyli do Pendy.

Nagrody za ukończenie misji: 8600 XP, 430 srebrnych monet, 1 punkt rozwoju.