Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Supersoldat | Bossowie w Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Wolfenstein: Youngblood zamieściliśmy wszystkie informacje na temat tego jak zabijać Supersoldatów, czyli silnie opancerzonych nazistów. Przygotowaliśmy ogólne wskazówki oraz bardziej szczegółowe podpowiedzi dla konkretnych typów superżołnierzy.

Ogólne podpowiedzi na temat walk z Supersoldatami

W eliminowaniu Supersoldatów może ci przede wszystkim pomóc zdolność Supersoldat Hunter z drzewka Muscle - Supersoldat | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W eliminowaniu Supersoldatów może ci przede wszystkim pomóc zdolność Supersoldat Hunter z drzewka Muscle. Pozwala ona na ciche eliminowanie Supesoldatów po zakradnięciu się do nich od tyłu. Zdolność tę możesz odblokować już na wczesnym stadium gry i kosztuje ona 3 punkty rozwoju.

1 - Supersoldat | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry
  1. Zanim przystąpisz do walk z każdym nowym Supersoldatem postaraj się wyeliminować jak najwięcej zwykłych przeciwników z okolicy, a w szczególności komendanta, który mógłby wezwać silne posiłki.
  2. Przed zaatakowaniem Supersoldata przeszukaj też okolicę żeby się dozbroić i uzupełnić zapasy. Jeśli znajdziesz ciężką broń lub stacjonarne działko, to również warto z nich skorzystać.
  3. Zawsze staraj się sprawdzić ikony pancerza nad głową Supersoldata (przykład zaznaczyliśmy na obrazku) i dopasować broń pod kątem osłabiania tej osłony. Dokładniej omówiliśmy to m.in. w naszym poradniku trofeowym na stronie z opisem osiągnięcia Odpowiednio dobrane argumenty.
  4. Niezależnie od rodzaju Supersoldata staraj się pozostawać w ciągłym ruchu, polegać na okrzykach wojennych (Pep Signals) do szybkiej regeneracji oraz pomagać siostrze jeśli zostanie powalona na ziemię.
  5. Każdy Supersoldat potrafi wykonywac szarże. Odskakuj wtedy szybko na bok, choć warto równolegle kontynuować ostrzał, zwłaszcza że z eliminowaniem szarżujących Supersoldatów powiązane jest trofeum Niewzruszona.

Diesel Supersoldat

Ta odmiana Supersoldatów korzysta z broni Dieselkraftwerk, czyli z miotacza ognia - Supersoldat | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Ta odmiana Supersoldatów korzysta z broni Dieselkraftwerk, czyli z miotacza ognia. Walki warto prowadzić na dużej odległości, poza zasięgiem miotacza. Polegaj na broniach sprawdzających się w walkach na średnim i dużym dystansie. Jeśli posiadasz zdolność Bigger Guns to po walce możesz podnieść Diseselkraftwerk.

Laser Supersoldat

Ta odmiana Supersoldatów korzysta z broni Laserkraftwerk, czyli z silnego działa laserowego - Supersoldat | Bossowie w Wolfenstein Youngblood - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Ta odmiana Supersoldatów korzysta z broni Laserkraftwerk, czyli z silnego działa laserowego. Może ono bardzo szybko wyczerpać paski zdrowia i pancerza sterowanej postaci. Dużo biegaj na boki i chowaj się za ścianami, słupami, pojazdami i innymi dużymi przeszkodami gdy tylko Supersoldat przygotowuje się do nowego ostrzału. Jeśli posiadasz zdolność Bigger Guns to po walce możesz podnieść Laserkraftwerk.