Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gdzie znajdę podziemne przejścia do Brata 1, 2, 3 w Wolfenstein Youngblood? Wolfenstein: Youngblood poradnik, solucja

Wykonując misje główne w gry Wolfenstein: Youngblood będziesz poznawał różne miejsca w Paryżu. Będziesz mógł je eksplorować, walczyć na nich i poznawać różne zakamarki świata. Misje główne jednak nie pokażą Ci całego Paryża, aby poznać sekrety tego świata musisz też wykonywać misje fabularne. Na tej stronie naszego poradnika do Wolfenstein: Youngblood dowiesz się jak dostać się do podziemi, aby zdobyć osiągnięcie i dostać się do kolejnych misji głównych.

Wejście do podziemi Brata 1

Aby dostać się do podziemi lokacji Brat 1 musisz wykonać misję Lenz's Secret. Aby rozpocząć tę misję musisz porozmawiać z Alainem Leblance'em w katakumbach.

W trakcie tej misji dotrzesz do szpitala - Gdzie znajdę podziemne przejścia do Brata 1, 2, 3 w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie tej misji dotrzesz do szpitala. Pomiędzy różnymi jego częściami znajduje się mały dziedzicem. Dostaniesz się do niego skacząc z balkonu.

Zejście do kanałów znajduje się w jednym z narożników dziedzińca - Gdzie znajdę podziemne przejścia do Brata 1, 2, 3 w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Zejście do kanałów znajduje się w jednym z narożników dziedzińca. Wystarczy, że wskoczysz do środka, a będziesz już w podziemiach lokacji.

Wejście do podziemi Brata 2

Aby dostać się do podziemi lokacji Brat 2 musisz wykonać misję Laser Breach Device. Aby rozpocząć tę misję musisz porozmawiać z Jemmą Atwood w katakumbach.

W trakcie tej misji będziesz musiał uruchomić laser, który otworzy Ci przejście do podziemi - Gdzie znajdę podziemne przejścia do Brata 1, 2, 3 w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

W trakcie tej misji będziesz musiał uruchomić laser, który otworzy Ci przejście do podziemi. Aby go otworzyć musisz przenieść się do Bulwaru Zwycięstwa i zdobyć baterię do lasera. Gdy wrócisz z nią do Political Detention Area 4 otworzysz laserem przejście do podziemi.

Wejście do podziemi Brata 3

Aby dostać się do podziemi lokacji Brat 3 musisz wykonać misję Stolen Research. Aby rozpocząć tę misję musisz porozmawiać z Marią Laurent w katakumbach.

Na samym początku tej misji dotrzesz do podziemi - Gdzie znajdę podziemne przejścia do Brata 1, 2, 3 w Wolfenstein Youngblood? - Wolfenstein: Youngblood - poradnik do gry

Na samym początku tej misji dotrzesz do podziemi. Wystarczy, że przeniesiesz się do Bulwaru Zwycięstwa i wskoczysz do kanałów - są one pokazane na mini-mapie.

Mroczne dni (Dark Days)

To brązowe trofeum, które odblokujesz, gdy dostaniesz się do wszystkich podziemi. Pamiętaj, że trofeum to zdobędziesz wykonując misje poboczne i główne, nie musisz się, więc na nim skupiać przechodząc grę.