Nasri Dealer - Wprowadzenie i mapa | Arabia | Alpha Protocol
Aktualizacja:
Intercept Nasri the Arms Dealer
WPROWADZENIE:
Możesz zakupić dane wywiadowcze do tej misji (w tym celu skorzystaj z komputera w kryjówce i wybierz zakładkę Clearinghouse). Są to mianowicie:
- Dodatkowy cel misji związany z odnalezieniem pewnej dostawy broni. Szansa na wypełnienie tego zadania pojawi się w samej końcówce misji.
- Zmniejszenie liczebności sił wroga. To przydatna opcja, choć w nie aż tak dużym stopniu jak w misji rozgrywanej w obozowisku wroga.
- Mapa okolicy. Zdecydowanie radzę zakupić mapę, zwłaszcza że oznaczona jest na niej sugerowana przez grę ścieżka, pozwalająca na pozostawanie w ukryciu (niebieskie kropki).
Przed wyruszeniem na misję odbędzie się briefing z udziałem Yancy'ego Westridge'a.
MAPA:

0
- Alpha Protocol - poradnik do gry
- Alpha Protocol - poradnik, opis przejścia, questy
- Arabia
- Kryjówka - Ogólne | Arabia | Alpha Protocol
- Al-Samad Airfield - Wprowadzenie i mapa | Arabia | Alpha Protocol
- Al-Samad Airfield - Opis przejścia (1) | Arabia | Alpha Protocol
- Al-Samad Airfield - Opis przejścia (2) | Arabia | Alpha Protocol
- Al-Samad Airfield - Opis przejścia (3) | Arabia | Alpha Protocol
- Jizan Weapons - Wprowadzenie i mapa | Arabia | Alpha Protocol
- Jizan Weapons - Opis przejścia (1) | Arabia | Alpha Protocol
- Jizan Weapons - Opis przejścia (2) | Arabia | Alpha Protocol
- Nasri Dealer - Wprowadzenie i mapa | Arabia | Alpha Protocol
- Nasri Dealer - Opis przejścia (1) | Arabia | Alpha Protocol
- Nasri Dealer - Opis przejścia (2) | Arabia | Alpha Protocol
- Shaheed - Wprowadzenie i mapa | Arabia | Alpha Protocol
- Shaheed - Opis przejścia (1) | Arabia | Alpha Protocol
- Shaheed - Opis przejścia (2) | Arabia | Alpha Protocol
- Shaheed - Opis przejścia (3) | Arabia | Alpha Protocol
- Shaheed - Opis przejścia (4) | Arabia | Alpha Protocol
- Zakończenie | Arabia | Alpha Protocol
- Arabia
- Alpha Protocol - poradnik, opis przejścia, questy
Komentarze czytelników
zanonimizowany648933 Konsul
@fajny Książę
spoiler start
Aby poinformować Parkera o Madison musisz najpierw mieć z nią romans. Po scenie łóżkowej, chociaż to za mocne określenie, wywiąże się rozmowa z której dowiesz się, że Madison to jego córka.
Co do ostatniej rzeczy to nie musisz mieć koniecznie pozytywnych kontaktów z Alanem Parkerem. Ja za pierwszym razem miałem negatywne kontakty z Parkerem i w zależności kogo wybierałem jako opiekuna ostatniej misji raz musiałem z nim walczyć a innym razem miałem sytuację jaką opisałeś.
spoiler stop
fajny Książę Senator

g0tcha--> Dzieki za wyjasnienie kwestii odnosnie Madison. Za jakis czas ponownie przejde gre (chyba juz 5. raz) :)
A jeszcze odnosnie zakonczenia:
spoiler start
Na opiekuna wybralem sobie Stevena Hecka, utrzymywalem pozytywne kontakty z Parkerem, i walka nie byla konieczna. Ale kiedy przechodzilem gre wczesniej moimi opiekunami byli: Albatros, SIE i Scarlet, i wtedy walka byla konieczna. A zaznaczam, ze utrzymywalem wtedy z Parkerem negatywne/neutralne stosunki. Myslalem wiec, ze zalezy to od stosunkow, a nie od tego kogo wybieram na opiekuna.
Mozesz mi jeszcze wyjasnic, jak "zaprzyjaznic" sie z Lelandem grajac jako weteran?
Spelniam wszystkie wymogi, ale niestety, nie pojawia sie opcja dotyczaca wspolpracy, gdzie przy wczesniejszych przechodzeniach gry takowa opcja pojawiala sie.
spoiler stop
zanonimizowany648933 Konsul
@fajny Książę
spoiler start
Wydaje mi się, że aby Leland zaproponował Ci współpracę musisz z nim utrzymywać pozytywne kontakty tzn. neutralne odpadają. Ja, grając jako weteran, kontakty z nim miałem na 4 (sympatia) i otrzymałem propozycję współpracy.
spoiler stop
fajny Książę Senator

g0tcha--> Cos w tym chyba jest. Najwyrazniej do poradnika wkradl sie maly chochlik.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.