Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2009, 11:15

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: złote Resistance: Retribution, Johnny Bravo na NDS-a, premiera pecetowego The Last Remnant, lista wystawców na tegorocznych targach E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: złote Resistance: Retribution, Johnny Bravo na NDS-a, premiera pecetowego The Last Remnant, lista wystawców na tegorocznych targach E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Resistance: Retribution

Resistance: Retribution – bardzo dobrze zapowiadająca się strzelanina przeznaczona na PSP – osiągnęło fazę złota. Gra tym samym trafiła do tłoczni, by 17 marca zaliczyć swój światowy debiut. Gracze zamieszkujący Europę, w tym Polskę, zagrają we własną wersję trzy dni później.

Johnny Bravo

Firma Blast Entertainment ujawniła pierwsze informacje na temat nowej gry z Johnnym Bravo w roli głównej. Johnny Bravo powstaje na Nintendo DS i będzie zestawem gier zręcznościowych. Pieczę nad produkcją sprawuje Van Partible, główny producent serialu animowanego, będącego jedną z najpopularniejszych kreskówek w historii stacji Cartoon Network.

Spectrobes: Origins

Jesienią 2009 roku do sklepów powędruje nowa przygodowa gra akcji z cyklu Spectrobes. Origins trafi na konsolę Wii i umożliwi nam wcielenie się w postać Rallen, hodowcy tytułowych kreatur Spectrobe. Gra wykorzystywać będzie unikalne właściwości Wii, w tym Wiimote’a oraz Nunchucka.

The Last Remnant

20 marca do europejskich sklepów trafi pecetowa wersja jRPG The Last Remnant wydanego w zeszłym roku na Xboxa 360, poinformowało Square Enix. Nie wiemy niestety, kiedy dojdzie do premiery edycji przeznaczonej na PlayStation 3.

Monsters vs. Aliens

W ofercie Xbox Live Marketplace pojawiła się wersja demonstracyjna gry Monsters vs. Aliens, powstającej w oparciu o nowy animowany film wytwórni Dreamworks Animation pod tym samym tytułem. Fabuła produkcji skupia się na przedstawieniu napaści kosmitów na mieszkańców Ziemi. Jedynym ratunkiem dla ludzkości jest wystawienie do boju ekipy fajtłapowatych potworów. Gra ukaże się na rynku w wersjach na PC, PS2, Xbox 360, PS3, NDS oraz Wii.

Tom Clancy’s H.A.W.X.

Każdy, kto zdecyduje się na złożenie zamówienia przedpremierowego na Tom Clancy’s H.A.W.X. za pośrednictwem Steama, otrzyma ciekawy bonus. Jest nim dostęp do darmowej wersji innego zręcznościowego symulatora lotu, mianowicie pierwszej odsłony Blazing Angels. Koszt nabycia H.A.W.X. zamyka się kwocie 49,99 euro. Przy okazji firma Ubisoft udostępniła listę Osiągnięć, jakie będą mogli zdobyć w grze posiadacze Xboxa 360. Znajdziecie je w tym miejscu.

Targi E3

ESA, organizatorzy targów E3 podali pełną listę wystawców, którzy uświetnią swoją obecnością tegoroczną edycję. Przypominamy, że zostanie ona przeprowadzona w dniach 2-4 czerwca w Los Angeles.

Terminator: Salvation – The Videogame

Firmy Equity Games Production, Evolved Games, Warner Bros. Interactive Entertainment oraz Halcyon Games poinformowały, że w grze Terminator: Salvation – The Videogame (X360, PS3) swoich głosów użyczą raper Common oraz aktorki Moon Bloodgood (którzy odegrają tym samym role z filmu) oraz Rose McGowan. Do debiutu gry powinno dojść w maju bieżącego roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Fallout 3

Dark Sector

Scratch: The Ultimate DJ

Indiana Jones and the Staff of Kings

Colin McRae: DiRT 2

Jagged Alliance

Sacred 2: Fallen Angel

Major Minor's Majestic March

Stormrise

Merchants of Brooklyn

StarCraft II: Heart of the Swarm

50 Cent: Blood on the Sand

Skate 2

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

America's Army 3

Overlord II

Singularity

Challenge Me: Maths Workout

The Last Remnant

White Gold: War in Paradise

Let's Tap

Fuel

Ghostbusters: The Video Game

X-Men Origins: Wolverine

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

ArmA 2: Armed Assault 2

Sonic and the Black Knight

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Ojciec chrzestny II

Mirror's Edge

Prince of Persia

World in Conflict: Soviet Assault

Overlord II

Overlord Dark Legend

Fuel

Halo Wars Gramy!

Mass Effect 2

gry