Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lutego 2009

Wszystkie mapy z Halo 3 w zapowiadanym dodatku
Wszystkie mapy z Halo 3 w zapowiadanym dodatku

Thorwalian, 8 lutego 2009, 16:32

Firma Bungie na swojej stronie internetowej ujawniła liczbę map dedykowanych rozgrywce multiplayer w Halo 3: ODST. Samodzielne rozszerzenie trzeciej odsłony popularnego uniwersum jest jak wiemy ostatnią pozycją z bestsellerowej serii. Twórcy najwidoczniej uznali, że należy jej się to co najlepsze.

AgreGOLmat (31 stycznia - 6 lutego 2009)

Przemysław Zamęcki, 8 lutego 2009, 16:05

Rynek gier, jak każda gałąź biznesu, nastawiony jest na czerpanie zysków. Im mniejszy koszt produkcji danego tytułu i im większa jego sprzedaż, tym bardziej udana inwestycja. Sami deweloperzy już dawno przestali decydować o tym, co chcieliby wyprodukować.

Dragon Age: Origins zaprezentowany na New York Comics Con
Dragon Age: Origins zaprezentowany na New York Comics Con

Hed, 8 lutego 2009, 15:24

Firma BioWare zaprezentowała swoje najnowsze dzieło na tegorocznej edycji komiksowej imprezy w Nowym Jorku. Z relacji osób obecnych na miejscu poznaliśmy wiele szczegółów, między innymi w kwestii sterowania i interfejsu, dotyczących tego świetnie zapowiadającego się dzieła. Jakiś czas temu gra została niestety opóźniona, co komentowaliśmy również w ostatnim Przeglądzie Tygodnia.

Twórcy Splatterhouse pod ścianą, co dalej z grą?
Twórcy Splatterhouse pod ścianą, co dalej z grą?

Thorwalian, 8 lutego 2009, 13:57

Dziwne zamieszanie towarzyszyło w ostatnich dniach ciekawie zapowiadającej się grze Splatterhouse. W centrum uwagi znalazł się także jej deweloper, który na skutek niepotwierdzonych jeszcze informacji praktycznie przestał istnieć. Egzystencjalne problemy na szczęście wydają się nie dotyczyć samej gry.

Plany dotyczące sagi Gears of War
Plany dotyczące sagi Gears of War

Hed, 8 lutego 2009, 13:39

Joshua Ortega, twórca scenariusza do Gears of War 2, zaskoczył wiele osób obecnych na imprezie New York Comics Con, ujawniając w dużym skrócie plany co do przyszłości całej marki. Jeden z uczestników zapytał o to czy zostanie kiedyś przybliżona historia E-Day, czyli dnia, w którym rasa Locust zaatakowała ludzi. Ortega odpowiedział, że fani przez najbliższe 10 lat na pewno nie zostaną zawiedzeni.

Namco wskrzesza markę Dead to Rights
Namco wskrzesza markę Dead to Rights

Thorwalian, 8 lutego 2009, 12:55

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów przygód Jacka Slate’a, bohatera serii gier pt. Dead to Rights. Jak donosi marcowe wydanie magazynu PlayStation: The Official Magazine, firma Namco planuje w niedalekiej przyszłości stworzyć nową odsłonę cyklu zapoczątkowanego w 2002 r.

Komiks Star Wars: The Old Republic zapowiedziany
Komiks Star Wars: The Old Republic zapowiedziany

Hed, 8 lutego 2009, 12:21

Firmy LucasArts i BioWare, pracujące obecnie nad oczekiwaną grą MMO Star Wars: The Old Republic, zapowiedziały, że już niedługo zobaczymy komiks powiązany z tym tytułem. Akcja sieciowej produkcji będzie rozgrywała się w zamierzchłych czasach (i w odległej galaktyce), na długo przed wydarzeniami znanymi z obydwu trylogii. Tym samym, obrazkowa historia pozwoli nam przyswoić nowe środowisko.