Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lutego 2009

Poradnik: Killzone 2

Redakcja GRYOnline.pl, 25 lutego 2009, 16:55

„Dzięki niniejszemu poradnikowi będziecie mieli okazję zapoznać się z podstawowymi faktami dotyczącymi głównych aspektów rozgrywki w Killzone 2, pełną solucją, Trofeami oraz odnajdziecie wszystkie przedmioty, które autorzy starali się sprytnie ukryć przed okiem niezbyt spostrzegawczego gracza."

Dodatkowe wieści na temat Lost Planet 2
Dodatkowe wieści na temat Lost Planet 2

Piotr Doroń, 25 lutego 2009, 14:55

Japońska firma Capcom dotrzymała obietnicy i poprzez publikację prasowego oświadczenia skonsolidowała oraz uzupełniła wszystkie informacje na temat zapowiedzianej w poniedziałek strzelaniny Lost Planet 2. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że kolejne dzieło Juna Takeuchiego zostanie wydane wyłącznie na konsolę Xbox 360.

Gra Roku 2008 – Gramy w nominowanych! Cz.3
Gra Roku 2008 – Gramy w nominowanych! Cz.3

Filip Grabski, 25 lutego 2009, 14:30

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

Zobacz filmiki ze skasowanego Tiberium
Zobacz filmiki ze skasowanego Tiberium

Filip Grabski, 25 lutego 2009, 13:34

Mamy gratkę dla wszystkich miłośników oglądania materiałów ze skasowanych gier. Ujawnione zostały filmiki z niedoszłego drugiego FPSa w świecie Command & Conquer – gry Tiberium.

EndWar w amerykańskich sklepach. Znamy wymagania sprzętowe
EndWar w amerykańskich sklepach. Znamy wymagania sprzętowe

Norbert Szamota, 25 lutego 2009, 12:42

Dziś amerykańska premiera pecetowej wersji RTSa Tom Clancy’s EndWar. Użytkownicy komputerów ze Starego Kontynentu mogą szykować się do walki, bo premiera w tym regionie będzie miała miejsce już jutro. Tymczasem możemy sprawdzić wymagania sprzętowe produkcji Ubisoft Studios.

Data premiery Indiana Jones: The Staff of Kings i innych gier od Activision Blizzard
Data premiery Indiana Jones: The Staff of Kings i innych gier od Activision Blizzard

Filip Grabski, 25 lutego 2009, 12:31

Najbliższe kilka miesięcy to wysyp mniej lub bardziej oczekiwanych tytułów ze stajni Activision Blizzard. Poznaliśmy dokładną datę premiery m.in. nowej gry z Indianą Jonesem.

Piekielna środa, czyli gorące materiały z Dante's Inferno. W planach wersja PC?!
Piekielna środa, czyli gorące materiały z Dante's Inferno. W planach wersja PC?!

Szymon Liebert, 25 lutego 2009, 12:00

Mamy dziś dla Was mnóstwo informacji o świetnie zapowiadającej się nowej produkcji twórców Dead Space. W opracowywanym przez studio EA Redwood Shores Dante's Inferno wyruszymy śladami prozy znanego średniowiecznego twórcy Dantego Alighieri, który opisał epicką przeprawę przez piekło. Nasze materiały, chociaż gorące, na pewno krzywdy nikomu nie zrobią.

Bioshock 2: Sea of Dreams w październiku?

Dorota Drużko, 25 lutego 2009, 11:50

O tym, że doczekamy się drugiej części Bioshocka, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Jesienią ubiegłego roku mogliśmy nawet obejrzeć teaser tej produkcji, ponadto poznaliśmy też jej orientacyjną datę premiery, czyli czwarty kwartał 2009 roku fiskalnego firmy Take-Two (1 sierpnia - 30 października bieżącego roku).

Polska premiera Killzone 2
Polska premiera Killzone 2

Piotr Doroń, 25 lutego 2009, 11:25

Od dzisiaj wszyscy posiadacze PlayStation 3 zamieszkujący Polskę mogą nabyć własny egzemplarz jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji w dotychczasowej historii konsoli. Strzelanina Killzone 2, bo o niej mowa, kosztuje 239,90 złotych i została udostępniona na naszym rynku na dwa dni przed swoją oficjalną brytyjską i amerykańską premierą.

Heavy Rain otrzyma dodatki DLC
Heavy Rain otrzyma dodatki DLC

Filip Grabski, 25 lutego 2009, 11:20

Najważniejszy tegoroczny tytuł na PS3 (wedle słów szefa SCEE) pojawić się ma przed Gwiazdką. Szczegółowych informacji dotyczących Heavy Rain z każdym tygodniem przybywa.

PlayStation Network ma 20 milionów zarejestrowanych użytkowników
PlayStation Network ma 20 milionów zarejestrowanych użytkowników

Szymon Liebert, 25 lutego 2009, 11:19

W sieci pojawiły się dane liczbowe odnośnie popularności PlayStation Network i powiązanych z nią usług, pochodzące najprawdopodobniej z imprezy Destination PlaySation. Zgodnie z tymi informacjami w PSN zarejestrowało się już łącznie 20 milionów użytkowników z całego świata, a w wirtualnej krainie Home uruchomionej pod koniec zeszłego roku spotyka się już 4 miliony graczy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 lutego 2009)

Piotr Doroń, 25 lutego 2009, 10:28

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Team Fortress 2, start otwartej bety Quake Live, 50 Cent rozważa ekranizację Saints Row, data premiery Flock!, pudełkowa wersja EVE Online, Square Enix na Steamie, Revolution Software rozważa wznowienia kolejnych klasycznych przygodówek i inne. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze spojrzenie na Assassin’s Creed 2?
Pierwsze spojrzenie na Assassin’s Creed 2?

Filip Grabski, 25 lutego 2009, 10:26

Na wstępie ważna informacja – wszystko, o czym napiszę, traktujmy w kategoriach plotki. Ale na tyle smakowita to plotka, że warto o niej wspomnieć. O co chodzi? O sequel Assassin’s Creed.

Konkurs: Gra za friko! (25/02/09)

Katarzyna Grysiewicz, 25 lutego 2009, 10:20

Saints Row 2, Tomb Raider: Underworld i Crysis: Warhead – jedna z tych bez wątpienia ciekawych gier może już wkrótce powędrować do kogoś z was! Aby było to możliwe, musicie jedynie wziąć udział w rozpoczynającym się dzisiaj konkursie z serii „gra za friko".

Szerzej o pierwszym przenośnym Rock Bandzie

Piotr Doroń, 25 lutego 2009, 09:33

O Rock Band Unplugged na PSP usłyszeliście po raz pierwszy wczoraj, kiedy to opublikowaliśmy na naszych łamach obszerną wiadomość poświęconą rewelacjom ujawnionym w trakcie imprezy Destination PlayStation. Dzisiaj chcielibyśmy zweryfikować kilka wczorajszych informacji oraz uzupełnić je o nowe szczegóły.

Activision pracuje nad grą opartą na anime Bakugan
Activision pracuje nad grą opartą na anime Bakugan

Maciej Śliwiński, 25 lutego 2009, 09:20

Bakugan, popularna w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie kreskówka anime, zostanie przeniesiona na ekrany komputerów. Pracami nad grą zajmie się doświadczone japońskie studio NOW Production, a wyda ją Activision.

John Carmack przymierza się do stworzenia gry na Wii?

Szymon Liebert, 25 lutego 2009, 09:10

W sieci pojawiła się wiadomość na temat planów Johna Carmacka dotyczących między innymi stworzenia ekskluzywnej gry na Wii. Słynny twórca, będący autorem brutalnych i bezkompromisowych pozycji jak Wolfenstein oraz Doom, mówi, że po prostu przekonał się do tej platformy mimo wcześniejszej niechęci. Ponadto, id Software naciera z reedycjami Quake’a III, które niedługo będą już praktycznie wszędzie.

Szczegóły o MotorStorm: Arctic Edge
Szczegóły o MotorStorm: Arctic Edge

Piotr Doroń, 25 lutego 2009, 07:57

Ujawnione wczoraj MotorStorm: Arctic Edge rozbudziło wiele emocji, również na naszym forum. Produkcja, której europejska premiera zapowiedziana została na jesień bieżącego roku, ma szansę nie tylko pobudzić do życia PSP, ale także rozruszać skostniałe już nieco PlayStation 2. Wczoraj, późnym wieczorem, poznaliśmy kilka dodatkowych informacji na jej temat.

Gralingrad – zły pomysł
Gralingrad – zły pomysł

Norbert Szamota, 25 lutego 2009, 06:40

W każdej sytuacji można mieć różne pomysły. Także twórcy gier mogą mieć na coś dobry pomysł i zły pomysł. Ja ostatnio trafiam głównie na produkcje, których autorzy mieli te gorsze.