Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lutego 2009

Chińska Demokracja w Rock Band
Chińska Demokracja w Rock Band

Daniel Kazek, 7 lutego 2009, 17:00

Już niedługo do gier z serii Rock Band trafi Chinese Democracy, najnowszy studyjny album zespołu Guns N’ Roses. O fakcie tym poinformował Axl Rose, lider legendarnej formacji, w niedawnym obszernym wywiadzie udzielonym serwisowi Billboard. Producent gry, Harmonix, bardzo szybko potwierdził te doniesienia.

Wyciekł trailer Dead Rising 2?
Wyciekł trailer Dead Rising 2?

Daniel Kazek, 7 lutego 2009, 13:50

Sprawa kontynuacji przebojowego Dead Rising wydaje się nie mieć końca. Zostawmy na razie plotki o multiplatformowości tytułu i jego amerykańskim producencie, bo od niedawna fanów produkcji elektryzuje materiał filmowy rzekomo promujący drugą odsłonę hitu z Xboksa 360. Video nakręcone amatorską kamerą znajdziecie pod tym adresem.

Bethesda tworzy grę na iPhone’a
Bethesda tworzy grę na iPhone’a

Szymon Liebert, 7 lutego 2009, 13:32

Na trwającej właśnie nowojorskiej imprezie poświęconej komiksom, o której wspominaliśmy wielokrotnie w różnych informacjach, przedstawiciel Bethesdy zapowiedział, że firma zajmuje się tworzeniem gry na iPhone’a. Autor odpowiedział również na zarzuty pod adresem wydawanych przez dewelopera dodatków DLC. Dzisiaj pisaliśmy o opóźnieniu dwóch rozszerzeń do Fallouta 3 z niewyjaśnionych przyczyn.

Tryb Hardcore już wkrótce w Far Cry 2
Tryb Hardcore już wkrótce w Far Cry 2

Szymon Liebert, 7 lutego 2009, 12:10

Ekipa z firmy Ubisoft zapowiedziała wprowadzenie nowego trybu zwiększającego znacznie poziom trudności w Far Cry 2. Prawdziwe wyzwanie dla miłośników tego tytułu będzie dostępne już wraz z kolejną porcją uaktualnień i poprawek, przeznaczonych dla wszystkich platform (Xbox 360, PlayStation 3, PC). Pomysł podobno jest reakcją na głosy i prośby pochodzące ze skupionej wokół gry społeczności.

Policyjne pościgi w Burnout Paradise potwierdzone
Policyjne pościgi w Burnout Paradise potwierdzone

Szymon Liebert, 7 lutego 2009, 11:30

Firma Criterion zapowiedziała oficjalnie kolejny już dodatek DLC do swojego ostatniego dzieła, czyli wydanego w zeszłym roku Burnout Paradise. Tak jak przewidywaliśmy wcześniej, planowana paczka wprowadzi dodatkowy tryb, w którym będziemy musieli uciekać przed policją. W jednym z wywiadów przedstawiciele dewelopera opowiedzieli także o swojej polityce odnośnie nowej zawartości.

Kolejne dodatki do Fallout 3 opóźnione

Daniel Kazek, 7 lutego 2009, 10:44

Firma Bethesda poinformowała, że dwa nowe mikrododatki do gry Fallout 3 zadebiutują nieco później niż pierwotnie zakładano. The Pitt oraz Broken Steel, bo o nich mowa, pojawią się z miesięcznym opóźnieniem i trafią do posiadaczy wersji programu na PC i Xbox 360.