Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lutego 2009

Już niedługo polecimy w kosmos w grze MMO tworzonej na zlecenie NASA

Hed, 20 lutego 2009, 19:50

Dowiedzieliśmy się kto przygotuje grę MMO dla NASA, czyli amerykańskiej Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Projekt nosi nazwę Astronaut: Moon, Mars and Beyond, a jego stworzeniem zajmie się kilka ekip, w tym między innymi studio Virtual Heroes, które w przeszłości pracowało w pewnym zakresie przy świetnym tytule America’s Army.

Szalone Kórliki po raz kolejny

Lord Nibbler, 20 lutego 2009, 18:21

Już w październiku zeszłego roku Ubisoft zarejestrował nazwę Rabbids Go Home w kategorii produktów/marek - „game software”. Kolejne przecieki potwierdzają, że szykowana jest nowa część tej składanki mini-gier.

E-sport: Finały ESL Pro Series 13 marca!
E-sport: Finały ESL Pro Series 13 marca!

Maciej Śliwiński, 20 lutego 2009, 14:45

Znamy już datę pierwszego polskiego finału Electronic Sports League Pro Series, ligi w której gracze przez ostatnie 3 miesiące walczyli o nagrody rzędu 40 tysięcy złotych.

Rockstar przeprasza za cenzurę w GTA IV

Lord Nibbler, 20 lutego 2009, 13:42

Kilka dni temu zadebiutował pierwszy dodatek DLC do czwartej części cyklu GTA zatytułowany Lost & Damned. Uważni fani tej produkcji z Europy i Australii zauważyli, że wprowadził on do tego tytułu pewne nieoczekiwane zmiany.

Najmłodsi gracze wybierają Wii, najstarsi PS3

vampire, 20 lutego 2009, 13:14

Firma badawcza Nielsen Media Research opublikowała swój raport dotyczący średniego wieku użytkowników poszczególnych konsol. Do jego opracowania posłużyły dane zebrane pomiędzy październikiem a grudniem ubiegłego roku.

DiRT 2 nadjedzie we wrześniu
DiRT 2 nadjedzie we wrześniu

fsm, 20 lutego 2009, 13:06

Dla wielbicieli brudnych, zakurzonych wyścigów i rajdów po bezdrożach rok 2009 będzie wyjątkowo łaskawy. W ciągu najbliższych miesięcy Codemasters uraczy nas aż dwoma wyścigowymi grami w tym klimacie – Fuel i DiRT 2. Ten drugi tytuł pojawi się nieco później, niż zakładano.

Poznaliśmy zwycięzców Interactive Achievement Awards

vampire, 20 lutego 2009, 11:54

Organizacja Academy of Interactive Arts & Sciences wyłoniła już zwycięzców dwunastej edycji Interactive Achievement Awards. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się wczoraj podczas konferencji D.I.C.E. (Design, Innovate, Communicate, Entertain) w Red Rock Casino w Las Vegas. Poniżej zamieszczamy pełną listę finalistów każdej kategorii, zwycięzcy wymienieni zostali na pierwszym miejscu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 lutego 2009)

fsm, 20 lutego 2009, 11:21

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pre-order EndWar z bonusem, Aion na Zachodzie, drugie studio weteranów z Ensemble, nowa lokacja w Skate 2, gra Capcomu na X360, Red Alert 3 bez SecuRomu i inne smakołyki. Zapraszamy do lektury.

Nowa przygoda Lary w Tomb Raider: Underworld dostępna już 24 lutego
Nowa przygoda Lary w Tomb Raider: Underworld dostępna już 24 lutego

Hed, 20 lutego 2009, 09:56

Firma Eidos poinformowała, że opóźniona nowa zawartość DLC do najnowszej odsłony przygód Lary Croft pojawi się już 24 lutego, czyli w przyszły wtorek. Rozszerzenie Tomb Raider: Underworld nosi tytuł Beneath the Ashes i zabierze nas w podróż do podziemi umiejscowionych pod spaloną rezydencją głównej bohaterki. Wraz z nowym poziomem otrzymamy również sporą łatkę naprawiającą wiele błędów.

Demo Empire: Total War już dziś!
Demo Empire: Total War już dziś!

Maciej Śliwiński, 20 lutego 2009, 09:40

Sega potwierdziła, że już dziś będzie można pobrać demo Empire: Total War, kolejnej części świetnej strategii. Z przekazanych informacji wynika, że wersja demonstracyjna będzie dostępna wyłącznie na platformie Steam.

Rozwinięcie trybu Time Trial do Mirror’s Edge już dostępne
Rozwinięcie trybu Time Trial do Mirror’s Edge już dostępne

Hed, 20 lutego 2009, 09:20

Zestaw nowych, niezwykłych map do trybu Time Trial w grze Mirror’s Edge pojawił się w końcu w sieci. Jest on dostępny zarówno dla wersji tytułu na pecety oraz konsole. Posiadacze Xboksa 360 za nową zawartość muszą zapłacić 800 punktów Microsoftu, a europejscy użytkownicy PlayStation 3 i komputerów osobistych 7 funtów. Co otrzymują fani skakania po dachach w roli Faith za niewielką kwotę?

Pierwsze screeny z The Pitt, kolejnego dodatku do Fallouta 3
Pierwsze screeny z The Pitt, kolejnego dodatku do Fallouta 3

Elrond, 20 lutego 2009, 07:43

Pierwszy dodatek do Fallouta 3, Operation Anchorage, rozgrywający się nomen omen w mroźnych klimatach, został przyjęty przez graczy więcej niż chłodno. Trudno się jednak dziwić takiemu odbiorowi – robienie z kultowego RPGa gry akcji raczej nie mogło skończyć się dobrze. Miejmy więc nadzieję, iż przy okazji kolejnych dodatków firma Bethesda Softworks zastanowi się dwa razy, zanim odda je w ręce graczy.