Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lutego 2009

Już niedługo polecimy w kosmos w grze MMO tworzonej na zlecenie NASA

Hed, 20 lutego 2009, 19:50

Dowiedzieliśmy się kto przygotuje grę MMO dla NASA, czyli amerykańskiej Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Projekt nosi nazwę Astronaut: Moon, Mars and Beyond, a jego stworzeniem zajmie się kilka ekip, w tym między innymi studio Virtual Heroes, które w przeszłości pracowało w pewnym zakresie przy świetnym tytule America’s Army.

Szalone Kórliki po raz kolejny

Lord Nibbler, 20 lutego 2009, 18:21

Już w październiku zeszłego roku Ubisoft zarejestrował nazwę Rabbids Go Home w kategorii produktów/marek - „game software”. Kolejne przecieki potwierdzają, że szykowana jest nowa część tej składanki mini-gier.

E-sport: Finały ESL Pro Series 13 marca!

Maciej Śliwiński, 20 lutego 2009, 14:45

Znamy już datę pierwszego polskiego finału Electronic Sports League Pro Series, ligi w której gracze przez ostatnie 3 miesiące walczyli o nagrody rzędu 40 tysięcy złotych.

Rockstar przeprasza za cenzurę w GTA IV

Lord Nibbler, 20 lutego 2009, 13:42

Kilka dni temu zadebiutował pierwszy dodatek DLC do czwartej części cyklu GTA zatytułowany Lost & Damned. Uważni fani tej produkcji z Europy i Australii zauważyli, że wprowadził on do tego tytułu pewne nieoczekiwane zmiany.

Najmłodsi gracze wybierają Wii, najstarsi PS3

vampire, 20 lutego 2009, 13:14

Firma badawcza Nielsen Media Research opublikowała swój raport dotyczący średniego wieku użytkowników poszczególnych konsol. Do jego opracowania posłużyły dane zebrane pomiędzy październikiem a grudniem ubiegłego roku.

DiRT 2 nadjedzie we wrześniu

Filip „fsm” Grabski, 20 lutego 2009, 13:06

Dla wielbicieli brudnych, zakurzonych wyścigów i rajdów po bezdrożach rok 2009 będzie wyjątkowo łaskawy. W ciągu najbliższych miesięcy Codemasters uraczy nas aż dwoma wyścigowymi grami w tym klimacie – Fuel i DiRT 2. Ten drugi tytuł pojawi się nieco później, niż zakładano.

Poznaliśmy zwycięzców Interactive Achievement Awards

vampire, 20 lutego 2009, 11:54

Organizacja Academy of Interactive Arts & Sciences wyłoniła już zwycięzców dwunastej edycji Interactive Achievement Awards. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się wczoraj podczas konferencji D.I.C.E. (Design, Innovate, Communicate, Entertain) w Red Rock Casino w Las Vegas. Poniżej zamieszczamy pełną listę finalistów każdej kategorii, zwycięzcy wymienieni zostali na pierwszym miejscu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 20 lutego 2009, 11:21

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pre-order EndWar z bonusem, Aion na Zachodzie, drugie studio weteranów z Ensemble, nowa lokacja w Skate 2, gra Capcomu na X360, Red Alert 3 bez SecuRomu i inne smakołyki. Zapraszamy do lektury.

Nowa przygoda Lary w Tomb Raider: Underworld dostępna już 24 lutego

Hed, 20 lutego 2009, 09:56

Firma Eidos poinformowała, że opóźniona nowa zawartość DLC do najnowszej odsłony przygód Lary Croft pojawi się już 24 lutego, czyli w przyszły wtorek. Rozszerzenie Tomb Raider: Underworld nosi tytuł Beneath the Ashes i zabierze nas w podróż do podziemi umiejscowionych pod spaloną rezydencją głównej bohaterki. Wraz z nowym poziomem otrzymamy również sporą łatkę naprawiającą wiele błędów.

Demo Empire: Total War już dziś!

Maciej Śliwiński, 20 lutego 2009, 09:40

Sega potwierdziła, że już dziś będzie można pobrać demo Empire: Total War, kolejnej części świetnej strategii. Z przekazanych informacji wynika, że wersja demonstracyjna będzie dostępna wyłącznie na platformie Steam.

Rozwinięcie trybu Time Trial do Mirror’s Edge już dostępne

Hed, 20 lutego 2009, 09:20

Zestaw nowych, niezwykłych map do trybu Time Trial w grze Mirror’s Edge pojawił się w końcu w sieci. Jest on dostępny zarówno dla wersji tytułu na pecety oraz konsole. Posiadacze Xboksa 360 za nową zawartość muszą zapłacić 800 punktów Microsoftu, a europejscy użytkownicy PlayStation 3 i komputerów osobistych 7 funtów. Co otrzymują fani skakania po dachach w roli Faith za niewielką kwotę?

Pierwsze screeny z The Pitt, kolejnego dodatku do Fallouta 3

Elrond, 20 lutego 2009, 07:43

Pierwszy dodatek do Fallouta 3, Operation Anchorage, rozgrywający się nomen omen w mroźnych klimatach, został przyjęty przez graczy więcej niż chłodno. Trudno się jednak dziwić takiemu odbiorowi – robienie z kultowego RPGa gry akcji raczej nie mogło skończyć się dobrze. Miejmy więc nadzieję, iż przy okazji kolejnych dodatków firma Bethesda Softworks zastanowi się dwa razy, zanim odda je w ręce graczy.