Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lutego 2009

Pracownik Infinity Ward potwierdza Modern Warfare 2?
Pracownik Infinity Ward potwierdza Modern Warfare 2?

Hed, 5 lutego 2009, 19:58

Wszyscy czekamy na nowe informacje o kontynuacji Call of Duty. Jak już wiemy od dawna, następną część tworzy uzdolniona ekipa z Infinity Ward. To właśnie te studio odpowiada za fenomenalną czwartą odsłonę serii, czyli Call of Duty: Modern Warfare. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że otrzymamy tytuł bezpośrednio nawiązujący do tej produkcji. Potwierdza to wypowiedź jednego z twórców.

Już niedługo wrócimy na kort w nowej odsłonie Virtua Tennis
Już niedługo wrócimy na kort w nowej odsłonie Virtua Tennis

Hed, 5 lutego 2009, 18:53

Firma Sega zapowiedziała kolejną edycję jednej z nielicznych udanych gier sportowych o tenisie. Virtua Tennis 2009 znajduje się więc w fazie produkcji i już w maju tego roku będzie dostępny standardowo dla posiadaczy konsol (PlayStation 3 i Xbox 360) oraz komputerów osobistych. Co zobaczymy w nowej odsłonie? Odświeżoną grafikę, nowych, prawdziwych zawodników i sporo zręcznościowych mini-gierek.

Demo Killzone 2 dostępne dla użytkowników PlayStation 3
Demo Killzone 2 dostępne dla użytkowników PlayStation 3

Hed, 5 lutego 2009, 17:45

Wersja demonstracyjna prawdopodobnie najgorętszej gry początku tego roku, czyli Killzone 2, pojawiła się w sieci PlayStation 3. Demo można więc już teraz ściągnąć zupełnie za darmo i sprawdzić czy rzeczywiście jest to jedna z najciekawszych oraz najładniej wyglądających pozycji na konsole. Warto także dodać, że produkt w Europie został zamówiony przed premierą przez ponad milion graczy.

Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 1943 oficjalnie zapowiedziane
Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 1943 oficjalnie zapowiedziane

Hed, 5 lutego 2009, 15:00

Firma Electronic Arts zapowiedziała dwie gry z cyklu Battlefield. O jednej z nich, czyli Bad Company 2, dowiedzieliśmy się już wczoraj, jednak dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące tej kontynuacji hitu z ubiegłego roku. Ponadto, zapowiedziano zupełnie nowe dzieło - Battlefield 1943 - które ponownie przeniesie nas do czasów II Wojny Światowej. Obydwa tytuły dostępne będą także na pecetach!

WWF Polska Waszymi głosami zwycięża w akcji Serce GRY-OnLine
WWF Polska Waszymi głosami zwycięża w akcji Serce GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 5 lutego 2009, 14:49

Kolejny miesiąc naszej stałej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine został zakończony. Tym razem zdecydowaliście Waszymi głosami, że 1 proc. przychodów z usług SMS za styczeń 2009 przekażemy na konto organizacji ekologicznej WWF Polska.

Demo Halo Wars już jest
Demo Halo Wars już jest

fsm, 5 lutego 2009, 13:50

Premiera oczekiwanej strategii umieszczonej w uniwersum Halo już za nieco ponad 2 tygodnie, a od dzisiaj wszyscy ciekawi tego projektu mogą spróbować swych sił w wersji demonstracyjnej.

Capcom prawie pod kreską
Capcom prawie pod kreską

fsm, 5 lutego 2009, 13:10

Niewiele jest dużych firm w branży gier komputerowych, które miniony rok zakończyły z budzącym respekt plusem na kontach. Capcom również należy do firm, które straciły.

LEGO Battles zapowiedziane
LEGO Battles zapowiedziane

vampire, 5 lutego 2009, 13:09

Tegoroczne lato przyniesie posiadaczom DSa nową produkcję, której akcja zabierze nas w realia najpopularniejszych klocków świata - LEGO Battles. Gra łączyć będzie trzy motywy tematyczne duńskich zabawek - LEGO Castle, LEGO Pirates i LEGO Space, a nasze zadanie polegać ma na rozbudowie i obronie własnej bazy oraz tworzeniu armii i podboju wrogiej fortecy.

Gralingrad - monotematyczni
Gralingrad - monotematyczni

Brucevsky, 5 lutego 2009, 12:50

Każdy twórca ma jakąś swoją ideę, jakiś swój własny pogląd na świat. Z grami i ich autorami jest podobnie, jak się któryś uprze na dany styl to się go już zmienić nie

Wielkie przygody Wallace’a i Gromita także na Xboksie 360
Wielkie przygody Wallace’a i Gromita także na Xboksie 360

Hed, 5 lutego 2009, 12:05

Studio Tellgate Games zapowiedziało, że najnowsza odsłona przygód wynalazcy Wallace’a i jego wiernego psa Gromita pojawi się również w wersji na konsolę Xbox 360. Dzieło zostało zapowiedziane już mniej więcej rok temu i zostanie wydane w formie epizodów. Producent zastosował takie rozwiązanie w przypadku swojego poprzedniego projektu, czyli dwóch sezonów Sama & Maxa.

Nowy Battlefield na horyzoncie?
Nowy Battlefield na horyzoncie?

fsm, 5 lutego 2009, 11:45

Seria sieciowych FPSów pod szyldem Battlefield ma się zupełnie nieźle od samego początku istnienia i przez te wszystkie lata zebrała sobie pokaźną grupkę wyznawców, którzy oddadzą ostatnie skarpetki za każdą wieść dotyczącą potencjalnych sequeli.

Wymagania sprzętowe NecroVision

vampire, 5 lutego 2009, 11:39

Ruszyła już oficjalna strona NecroVision, a na niej oprócz informacji o grze, galerii i filmików możemy znaleźć także wymagania sprzętowe pecetowej edycji.

Stardock otwiera drugie studio i zapowiada nową grę RPG
Stardock otwiera drugie studio i zapowiada nową grę RPG

Hed, 5 lutego 2009, 10:54

Wydawca i producent Stardock, znany chociażby ze świetnej produkcji Sins of a Solar Empire, zapowiedział rozszerzenie swoich włości i otworzenie nowego studia w stanie Michigan (USA). Nowa ekipa, składająca się z ponad 50 pracowników, zajmie się produkcją tajemniczej jeszcze gry RPG, przeznaczonej najprawdopodobniej tylko i wyłącznie na komputery osobiste.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 lutego 2009)

fsm, 5 lutego 2009, 10:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta MMO Fallen Earth, nowy właściciel Free Radical, uaktualnienie do Audiosurfa, nowa bijatyka od Namco, straty w środowisku Warhammera Online, dodatkowa zawartość dla Street Fightera IV i moc innych atrakcji. Zapraszamy do lektury.

America's Army w Księdze Rekordów Guinnessa!

Maciej Śliwiński, 5 lutego 2009, 10:35

America's Army, jeden z najbardziej popularnych shooterów online trafił do Księgi Rekordów Guinnessa. Przygotowana przez amerykańską armię gra ustanowiła rekordy aż w pięciu kategoriach.

THQ – wyniki finansowe, sprzedaż gier i plany na przyszłość
THQ – wyniki finansowe, sprzedaż gier i plany na przyszłość

Hed, 5 lutego 2009, 09:44

Poznaliśmy kolejny zestaw informacji składających się na cykliczne podsumowania trzeciego okresu tego roku fiskalnego, tym razem ze strony THQ. Niestety, podobnie jak w przypadku wielu innych przedsiębiorstw z branży, firma odnotowała spore straty i w konsekwencji zapowiada restrukturyzację, cięcia oraz zwolnienia. Wiemy także jak sprzedały się poszczególne tytuły z oferty tego wydawcy.

E-Sport - Legia i Lech zagrają w FIFĘ 09

Maciej Śliwiński, 5 lutego 2009, 08:52

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie podczas krajowych eliminacji FIFA Interactive World Cup 2009, które odbędą się już pod koniec lutego w Warszawie. W FIFĘ 09 zmierzą się piłkarze czołowych polskich klubów – Legii Warszawa i Lecha Poznań.

EMPiK - Top Lista - tydzień 5 (05/02/09)

Przemysław Zamęcki, 5 lutego 2009, 08:13

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 26 stycznia a 1 lutego i zostały zebrane w 133 salonach sieci.