Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lutego 2009

Capcom oficjalnie zapowiada Dead Rising 2
Capcom oficjalnie zapowiada Dead Rising 2

Elrond, 9 lutego 2009, 18:44

W ostatnich dwóch tygodniach atmosfera wokół kontynuacji zmagań z umarłymi inaczej spod znaku Dead Rising wyraźnie się zagęściła. Najpierw dzięki redaktorom magazynu Famitsu dowiedzieliśmy się, że sequel wspomnianego tytułu jest planowany, później natomiast mieliśmy do czynienia z (nie)kontrolowanym wyciekiem do sieci czegoś, co prawdopodobnie jest trailerem Dead Rising 2. Teraz jednak wiadomo na

Gra Roku 2008: Najlepsza grafika – kategoria dodatkowa
Gra Roku 2008: Najlepsza grafika – kategoria dodatkowa

fsm, 9 lutego 2009, 18:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Dodatek do Tomb Raider: Underworld opóźniony
Dodatek do Tomb Raider: Underworld opóźniony

fsm, 9 lutego 2009, 15:10

Smutna wiadomość dla wszystkich koneserów wirtualnych pośladków Lary Croft – zapowiadany przez Eidos dodatek zatytułowany Beneath the Ashes zaliczy opóźnienie.

Gra Roku 2008: Najlepsza oprawa artystyczna – kategoria dodatkowa
Gra Roku 2008: Najlepsza oprawa artystyczna – kategoria dodatkowa

fsm, 9 lutego 2009, 13:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku (pod uwagę braliśmy także platformę Steam, stąd obecność World of Goo).

Ciekawostki z okładki GTA: Chinatown Wars
Ciekawostki z okładki GTA: Chinatown Wars

Maciej Śliwiński, 9 lutego 2009, 12:23

Na fale Internetu wypłynęło właśnie zdjęcie fragmentu okładki nowej gry z kultowej gangsterskiej serii, czyli Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Dzięki temu znamy kolejne szczegóły dotyczące zapowiedzianej na końcówkę marca produkcji Rockstar Games.

Dwa słowa o limicie graczy w Battlefield 1943
Dwa słowa o limicie graczy w Battlefield 1943

fsm, 9 lutego 2009, 12:20

Dwie zupełnie nowe odsłony wojennej serii spod znaku Battlefield zostały oficjalnie zapowiedziane przed weekendem. Dziś zajmiemy się limitem graczy, jaki został nałożony na Battlefield 1943.

Kto podkłada głos Michaelowi Corleone w drugiej części Ojca chrzestnego?
Kto podkłada głos Michaelowi Corleone w drugiej części Ojca chrzestnego?

Jiker, 9 lutego 2009, 11:25

Redakcja serwisu Destructoid dotarła do ciekawych informacji na temat Ojca chrzestnego II. Okazuje się bowiem, że w rolę Michaela Corleone (w oryginale odegraną przez Ala Pacino) wciela się aktor Carlos Ferro, znany szerzej jako chorąży Dern z serialu Star Trek: The Next Generation oraz... Dominic Santiago, jeden z dwóch głównych bohaterów cyklu Gears of War.

Komiksowy bunt w Unbound Saga na PSP
Komiksowy bunt w Unbound Saga na PSP

Jiker, 9 lutego 2009, 10:59

Kilkanaście lat temu na konsolę Sega Genesis (MegaDrive) wydana została produkcja o tytule Comix Zone. W niezwykły sposób przedstawiała ona życie bohatera dosłownie wciągniętego na karty komiksu. W nieco podobnej konwencji utrzymana zostanie zapowiedziana właśnie produkcja o tytule Unbound Saga, powstająca na przenośne PSP.

E-Sport - podsumowanie tygodnia (3-9 lutego)
E-Sport - podsumowanie tygodnia (3-9 lutego)

Maciej Śliwiński, 9 lutego 2009, 10:32

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia w Polsce był start internetowych kwalifikacji do polskiej edycji turnieju KODE5, którego finał odbędzie się w maju tego roku w Moskwie. Ponad sto drużyn Counter Strike 1.6 rywalizuje o cztery miejsca w krajowym finale.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 lutego 2009)

Jiker, 9 lutego 2009, 10:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatki do pecetowych Mass Effect, Gears of War i Call of Duty: World at War oraz sądowe boje wokół Ojca Chrzestnego. Zapraszamy do lektury.

Gears of War 2 z nowymi rangami multiplayerowymi
Gears of War 2 z nowymi rangami multiplayerowymi

aRusher, 9 lutego 2009, 09:55

Kilka dni temu, w oficjalnym wątku na forum studia Epic Games, Rod Fergusson – producent wykonawczy Gears of War 2 – zaproponował zmiany w systemie przyznawania rang podczas rozgrywek online. Zamiast dotychczas używanego TrueSkill (znanego też z ponad 150 innych gier na X360), miałyby się pojawić rangi zdobywane wraz z punktami doświadczenia, które otrzymywane byłyby za każdy mecz.

Gry w służbie ludzkości

Maciej Śliwiński, 9 lutego 2009, 09:30

Gra na Xboksa 360 użyteczna w trenowaniu amerykańskich operatorów bezzałogowych samolotów? Half-Life 2 pomocny straży pożarnej w szkoleniach przeciwpożarowych? Wbrew pozorom nie jest to fantazja autora tej informacji, a rzeczywistość.

Powrót kultowych The Warriors
Powrót kultowych The Warriors

Jiker, 9 lutego 2009, 09:20

W bieżącym roku mija trzydziesta rocznica powstania filmu The Warriors. W związku z tym, firma Paramount Digital Entertainment zdecydowała się na wyprodukowanie kolejnej gry opartej na tymże kultowym obrazie. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do wydanego w 2005 roku The Warriors, ukaże się ona wyłącznie na konsolę Xbox 360 za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

God of War III w marcowym Game Informer
God of War III w marcowym Game Informer

Maciej Śliwiński, 9 lutego 2009, 08:25

Najnowszy numer czasopisma dla graczy, Game Informer, skrywa w sobie dużą niespodziankę dla wszystkich fanów kultowej serii gier na PlayStation – God of War. Redakcja magazynu przygotowała blisko dziesięciostronicową zapowiedź ostatniej, wieńczącej trylogię, odsłony gry.

Kiedy ukaże się gra mająca pokazać moc Wii?
Kiedy ukaże się gra mająca pokazać moc Wii?

Jiker, 9 lutego 2009, 08:10

Czy The Conduit – strzelanina FPP autorstwa studia High Voltage Games – ma szansę zawojować rynek i konsolę Nintendo Wii? Jeśli wierzyć dziennikarzom zachodnich mediów, jak najbardziej. Nie stanie się to jednak prędzej niż 9 czerwca tego roku.