Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lutego 2009

Riddick powróci już w kwietniu

Hed, 23 lutego 2009, 19:42

Poznaliśmy datę premiery nowych przygód Riddicka, czyli Assault on Dark Athena. Tytuł pojawi się na pecety i konsole (Xbox 360, PlayStation 3) już 7 kwietnia tego roku w Ameryce i niestety dopiero 24 kwietnia w Europie. Przyczyny tych różnic nie są jak na razie znane. Najwcześniej wypróbować dzieło Starbreeze będą mogli posiadacze konsol, gdyż jeszcze w marcu należy spodziewać się dema.

Capcom zapowiada Lost Planet 2

Jiker, 23 lutego 2009, 18:45

Japońska firma Capcom dotrzymała obietnicy złożonej w minionym tygodniu i oficjalnie zapowiedziała kontynuację arktycznej strzelaniny pod tytułem Lost Planet. Dokonała tego poprzez publikacje pierwszego oficjalnego zwiastuna swojej kolejnej produkcji.

Nowa wersja pakietu ATi Catalyst

vampire, 23 lutego 2009, 13:50

Firma AMD udostępniła nową wersję pakietu ATi Catalyst przeznaczoną dla wszystkich Radeonów począwszy od serii 9500 w górę. Oznaczone numerem 9.2 drivery przede wszystkim poprawiają wydajność w grach, w których liczba klatek na sekundę ograniczona była przez możliwości procesora, i tak dla przykładu w przypadku Crysisa (DX 10) i Warheada (DX 10) możemy zauważyć nawet 20% wzrost wydajności.

Zabawa w Resident Evil 5 trwa niecałe 9 godzin

Filip „fsm” Grabski, 23 lutego 2009, 13:30

Dokładnie za 18 dni wszyscy posiadacze X360 i PS3 otrzymają możliwość zagrania w pełną wersję długo oczekiwanego Resident Evil 5. Ciekawi was, jak dużo czasu zajmie wam ta gra przy pierwszym podejściu?

Gra Roku 2008 – Gramy w nominowanych! Cz.1

Filip „fsm” Grabski, 23 lutego 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a od dzisiaj zaczynamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zaczynamy z pierwszą czwórką.

Pierwszy trailer Metal Gear Solid Touch

vampire, 23 lutego 2009, 12:46

W sieci pojawił się już pierwszy trailer prezentujący rozgrywkę w nowym wcieleniu serii Metal Gear Solid. Tym razem chodzi oczywiście o MGS Touch, czyli bazującą na czwartej części cyklu grę tworzoną z myślą o iPhone'ach i iPodach oczywiście wykorzystującą dotykowy ekran urządzeń Apple. Filmik ten możecie znaleźć w serwisie GameTrailers.

Premiery gier w Polsce (16-22 lutego)

Vercetti, 23 lutego 2009, 12:02

W ubiegłym tygodniu swojej polskiej premiery doczekało się aż dziesięć nowych gier. Na sklepowych półkach wylądowały m.in. Street Fighter IV, Warhammer 40,000: Dawn of War II i Destroy All Humans!: Path of the Furon, a rodzimi dystrybutorzy wpisali do swoich planów wydawniczych kilka kolejnych, wartych uwagi produktów.

Street Fighter IV wielkim sukcesem firmy Capcom

Jiker, 23 lutego 2009, 11:55

Street Fighter IV okazało się wielkim sukcesem firmy Capcom. Japońska bijatyka, będąca wznowieniem kultowej, drugiej odsłony serii, trafiła do sklepów na całym świecie w nakładzie dwóch milionów egzemplarzy. Podobno spora część z nich znalazła już nabywców, co na jedenaście dni od chwili światowego debiutu jest wynikiem co najmniej rewelacyjnym.

PSP-4000 to zupełnie nowa-stara PSP

Filip „fsm” Grabski, 23 lutego 2009, 11:42

Plotki i niepotwierdzone informacje o prawdziwym następcy PlayStation Portable pojawiają się (również na naszych łamach) od co najmniej kilku tygodni. Dzisiaj dowiadujemy się pierwszych konkretów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lutego 2009)

Jiker, 23 lutego 2009, 11:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: złote Resistance: Retribution, Johnny Bravo na NDS-a, premiera pecetowego The Last Remnant, lista wystawców na tegorocznych targach E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

E-sport: podsumowanie tygodnia (16 lutego - 22 lutego)

Maciej Śliwiński, 23 lutego 2009, 10:30

Meet Your Makers wraca na scenę Warcrafta 3. To najważniejsza informacja ubiegłego tygodnia, która ucieszyła tysiące fanów tej drużyny na całym świecie. Przypomnijmy, że blisko miesiąc temu jedna z najlepszych drużyn na świecie ogłosiła rozwiązanie dywizji tej gry z powodów wysokich kosztów utrzymania zespołu.

Brutalny MadWorld trafi do sklepów w połowie marca

Jiker, 23 lutego 2009, 09:55

Niezwykle brutalny, choć niezbyt bulwersujący MadWorld jest jedną z najgorętszych produkcji bieżącego roku z punktu widzenia posiadaczy Nintendo Wii. Długo oczekiwane dzieło studia PlatinumGames ukaże się w sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Premiera europejska odbędzie się w drugiej jego połowie.

America's Army 3 na nowych screenach

Jiker, 23 lutego 2009, 08:55

Trzecia część szalenie popularnej sieciowej strzelaniny America’s Army zapowiada się iście wyjątkowo. I nie chodzi tu jedynie o fakt wzmożonej promocji tytułu przez armię amerykańską, która ma w tym oczywiście swój własny cel. Twórcy posłuchali bowiem fanów, pracują nad usunięciem najbardziej uciążliwych błędów, a całość powstaje w oparciu o Unreal Engine.