Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lutego 2009

Poradnik: Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

Redakcja GRYOnline.pl, 26 lutego 2009, 19:07

„Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned to pierwszy oficjalny dodatek do hitu z 2008 roku. W poradniku znajdziesz podstawowe informacje na temat członków The Lost (gangu, do którego należy główny bohater, Johnny Klebitz), nowych pozycji w arsenale i przede wszystkim opisy wszystkich misji głównego wątku i zadań pobocznych."

Dziś polska premiera Silent Hill: Homecoming
Dziś polska premiera Silent Hill: Homecoming

Filip Grabski, 26 lutego 2009, 15:30

Nareszcie mamy możliwość przekonać się, jak wygląda kultowa seria horrorów spod znaku Cichego Wzgórza w ujęciu amerykańskich developerów. Dziś premiera Silent Hill: Homecoming w Polsce.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.4
Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.4

Filip Grabski, 26 lutego 2009, 15:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

Codemasters opóźnia Damnation

Piotr Bodera, 26 lutego 2009, 14:50

Planowana na koniec 2008 produkcja na PS3, Xboxa 360 i komputery osobiste została jakiś czas temu przesunięta na początek tego roku. Dziś wydawca tego tytułu, firma Codemasters, ogłosił, że nie dotrzyma terminu i shooter na silniku Unreal Engine 3 wyjdzie w drugim kwartale 2009.

Problemowy start DarkFall Online
Problemowy start DarkFall Online

Filip Grabski, 26 lutego 2009, 13:50

Hardkorowy MMORPG nastawiony na walki między graczami – DarkFall Online – nie może się wyzbyć kłopotów już na samym starcie. Studio Adventurine przeprasza i ponownie uruchamia serwery.

Remake Silent Hill w wersji na Wii; Climax robi trzy horrory?
Remake Silent Hill w wersji na Wii; Climax robi trzy horrory?

Filip Grabski, 26 lutego 2009, 12:42

Wieść gminna niesie, że Nintendo Wii niedługo doczekać się może kolejnej poważnej, dorosłej i strasznej gry. Niedawno EA zaczęło straszyć Dead Space Extraction, a od dzisiaj będziemy się bać Silent Hill?

Paradox Interactive: „pieniądze są w rynku PC”
Paradox Interactive: „pieniądze są w rynku PC”

Szymon Liebert, 26 lutego 2009, 12:33

Według Johana Anderssona z Paradox Interactive rynek gier na pecety ma się dobrze, a produkty firmy sprzedają się doskonale. Sprzedaż jest tak wysoka, że studio nawet nie zastanawia się nad stworzeniem projektu na popularne konsole, w które inwestują już praktycznie wszyscy. Oczywiście wobec wielu narzekań na piractwo na rynku PC wypowiedź twórcy z Paradox brzmi, no właśnie, trochę paradoksalnie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 lutego 2009)

Piotr Doroń, 26 lutego 2009, 11:18

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do pecetowego F.E.A.R. 2, premiera mikrorozszerzenia do Sins of a Solar Empire, Braid w Steamie od 31 marca, DLC do Lord of the Rings: Conquest, nowy kontroler do Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

Szef Acclaim potwierdza istnienie PSP 2
Szef Acclaim potwierdza istnienie PSP 2

Szymon Liebert, 26 lutego 2009, 10:43

Dave Perry, jeden z szefów (CCO) firmy Acclaim, zdradził, że prototypowe wersje następcy PSP już istnieją i być może kolejna generacja konsol przenośnych Sony pojawi się jeszcze w tym roku. Plotki o pracach nad sprzętem przybrały na sile po opublikowaniu przez korporację oferty pracy polegającej na testowaniu nowej maszyny do grania. Co więc zdaniem Perry’ego mielibyśmy zobaczyć w PSP 2?

Sega i Pyro Studios stworzą grę na podstawie filmu Planet 51
Sega i Pyro Studios stworzą grę na podstawie filmu Planet 51

Piotr Doroń, 26 lutego 2009, 10:41

Firmy Sega oraz Pyro Studios podpisały porozumienie, na mocy którego wyprodukowana zostanie gra oparta na nadciągającym filmie animowanym o tytule Planet 51. Dzieło zostanie wydane w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, a także Nintendo Wii i DS.

Quake Live - sukces z problemami w tle

Maciej Śliwiński, 26 lutego 2009, 10:05

Zainteresowanie QuakeLive po rozpoczęciu otwartych beta testów przerasta nawet oczekiwania i plany id Software. W niemal dwa dni po otworzeniu rejestracji, konta do gry założyło ponad 113 000 użytkowników. Niestety, takie zainteresowanie sprawiło id Software poważne problemy.

Alien RPG jednak anulowany?
Alien RPG jednak anulowany?

Szymon Liebert, 26 lutego 2009, 09:51

W CV jednego z byłych członków zespołu Obsidian, pracującego w przeszłości nad oczekiwaną produkcją zatytułowaną roboczo Aliens RPG, pojawiła się informacja, jakoby projekt został rzeczywiście wstrzymany. Taka plotka wypłynęła już jakiś czas temu i później pewne źródła zdementowały ją, sugerując po prostu zmianę dewelopera zajmującego się grą. SEGA jak na razie nie skomentowała sprawy.

Opóźniono premierę dodatku do Prince of Persia
Opóźniono premierę dodatku do Prince of Persia

Piotr Doroń, 26 lutego 2009, 09:11

Epilogue, pierwsze DLC do najnowszego Prince of Persia, miało trafić do oferty serwisów Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Store dokładnie dzisiaj. Tak się jednak nie stanie. Z informacji ujawnionych przez Ubisoft wynika, że do jego premiery dojdzie dopiero za tydzień, 5 marca.

Miasto w Midnight Club: Los Angeles powiększy się już 12 marca
Miasto w Midnight Club: Los Angeles powiększy się już 12 marca

Szymon Liebert, 26 lutego 2009, 09:00

Poznaliśmy szczegóły dodatku DLC do wyścigów jednego z oddziałów Rockstara, czyli Midnight Club: Los Angeles. Rozgrywająca się na terenie tytułowego miasta gra otrzyma nowy obszar, który będzie dostępny dokładnie 12 marca tego roku w usługach PlayStation Network i Xbox Live. Data premiery rozszerzenia może dziwić, bo właściwie zaliczyło ono już falstart i spodziewaliśmy się go trochę szybciej.

Funcom o Age of Conan, The Secret World i dwóch kolejnych MMO

Piotr Doroń, 26 lutego 2009, 08:42

Na łamach serwisu IGN.com opublikowane zostały szczegóły z ostatniego kwartalnego raportu finansowego norweskiej firmy Funcom, producenta MMOcRPG o tytule Age of Conan: Hyborian Adventures. Doczekaliśmy się tym samym potwierdzenia informacji ujawnionych przed dwoma dniami. Zostały one dodatkowo uzupełnione o nowe fakty związane z kolejnymi produkcjami MMO tego dewelopera.