Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lutego 2009

Eidos zmniejsza straty. Ponad 2,5 miliona egzemplarzy Tomb Raider: Underworld

Jiker, 28 lutego 2009, 16:16

Brytyjska firma Eidos opublikowała raport finansowy, w którym podała rezultaty za drugie półrocze 2008 roku. Wynika z nich, że producent i wydawca zdołał zwiększyć swoje przychody z tytułu sprzedaży. Wpłynęło to na zmniejszenie strat, nie na tyle jednak, aby osiągnąć jakikolwiek zysk.

Będą kolejne odsłony Grand Theft Auto na PSP?

Elrond, 28 lutego 2009, 15:28

Po podwójnym romansie serii Grand Theft Auto z konsolą Sony, PSP - Vice City Stories oraz Liberty City Stories, kolejna przenośna odsłona cyklu zadebiutuje u konkurencji – mowa oczywiście o Chinatown Wars i DS ze stajni Nintendo. Wygląda jednak na to, że kierownictwo Sony tak łatwo nie „odpuści” Rockstarowi.

Final Fantasy IV: The After zmierza na konsolę Wii

Elrond, 28 lutego 2009, 13:37

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników serii Final Fantasy, a jednocześnie posiadaczy konsoli Wii. „Śledztwo” dziennikarskie redaktorów serwisu Silicionera przyniosło rezultaty w postaci informacji o rejestracji przez Square Enix znaku towarowego The After Years.

Tabula Rasa odchodzi z hukiem

Elrond, 28 lutego 2009, 12:18

Dzisiaj, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kończy żywot Tabula Rasa, oryginalna a zarazem niedoceniona gra z rodzaju MMO, za stworzeniem której stał m.in. Richard Garriot, twórca Ultimy oraz Ultimy Online. Jednak w przeciwieństwie do innych tego typu produkcji znikających z dnia na dzień, bez żadnych fajerwerków, produkt NCsoft odchodzi z hukiem. W przenośni i dosłownie.

Czy nadciąga druga część God of War na PSP?

Jiker, 28 lutego 2009, 09:00

Serwis blogowy Joystiq donosi, że Ready at Dawn, świetne studio deweloperskie odpowiedzialne za takie hity, jak Daxter oraz God of War: Chains of Olympus na PSP, pracuje nad drugą przenośną odsłoną przygód nieustraszonego Kratosa. Produkcja miałaby zostać zaprezentowana w przeciągu kilku miesięcy.

Nominacje do Live Arcade Awards 2008

Jiker, 28 lutego 2009, 08:54

Koncern Microsoft opublikował listę tytułów nominowanych do Xbox Live Arcade Awards 2008. Znalazło się wśród nich kilkanaście propozycji podzielonych na dziewięć kategorii. Niemal wszystkie z nich zostały docenione zarówno przez krytyków, jak i miłośników XBLA.