Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 marca 2009

AgreGOLmat (21 - 27 lutego 2009)
AgreGOLmat (21 - 27 lutego 2009)

Przemysław Zamęcki, 1 marca 2009, 17:27

Młodsi zapewne nie kojarzą serialu, który w latach osiemdziesiątych królował na polskich ekranach i przedstawiał historię bogatego plantatora bawełny oraz pewnej damy, którą być może do dzisiaj przeklina niejedna dwudziestoparolatka.

MMO koniem pociągowym, czyli na czym zarabia Activision Blizzard
MMO koniem pociągowym, czyli na czym zarabia Activision Blizzard

Maciej Myrcha, 1 marca 2009, 15:28

Gdy w lipcu zeszłego roku swoje siły połączyły Vivendi Games oraz Activision, dając w rezultacie nowego giganta elektronicznej rozrywki, Activision Blizzard, wszyscy zastanawiali się jaką część tortu branżowego firma potrafi „uszczknąć”. Po pierwszym kwartale po połączeniu, wiedzieliśmy, iż wspomniana korporacja radzi sobie lepiej niż dobrze - teraz, w obliczu globalnego kryzysu, też źle nie jest

Koniec Xboxa
Koniec Xboxa

Maciej Myrcha, 1 marca 2009, 14:39

Tytuł może nieco dramatyczny aczkolwiek w pewnym sensie oddający naturę poniższej wiadomości. Mimo, iż produkcja konsoli Xbox została wstrzymana jakiś czas temu, dopiero teraz możemy mówić o definitywnym jej końcu. Firma Microsoft poinformowała oficjalnie, iż z dniem 2 marca tego roku zaprzestaje serwisowania konsol Xbox, których gwarancja upłynęła.

Spearfishing dla amatorów wirtualnego nurkowania
Spearfishing dla amatorów wirtualnego nurkowania

Maciej Myrcha, 1 marca 2009, 11:39

Jeśli jesteście fanami penetrowania morskich głębin oraz polowań, zarówno bezkrwawych, z aparatem w dłoni, jak i bardziej morderczych, przy pomocy harpunów, mamy dla Was dobrą wiadomość. Wcale nie musicie w tym celu wybrać się na ,przykładowo, Wielką Rafę Koralową. Co więcej, nawet nie musicie ruszać się z domu.

Kolejny pudełkowy dodatek do Rock Band już niemal pewny

Piotr Doroń, 1 marca 2009, 11:14

Studio Harmonix zajmuje się najprawdopodobniej produkcją kolejnego pudełkowego dodatku do cyklu rytmiczno-muzycznego o tytule Rock Band. Zestaw został zaanonsowany poprzez publikację odpowiedniego wpisu zawartego na stronie internetowej amerykańskiej organizacji ESRB, zajmującej się klasyfikowaniem treści m.in. w grach komputerowych i konsolowych.