Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 marca 2009

AgreGOLmat (26 lutego - 6 marca 2009)
AgreGOLmat (26 lutego - 6 marca 2009)

Przemysław Zamęcki, 8 marca 2009, 16:48

Relic Entertainment od lat jawi mi się jako jedna z niewielu firm w branży, która pomimo wieloletniego uprawiania RTS-owego poletka wciąż potrafi pozytywnie zaskoczyć. Tym razem za sprawą Dawn of War II oczywiście, który dzięki kampanii dla jednego gracza pozwolił mi przypomnieć sobie, dlaczego tak bardzo lubię wszelkie gry polegające na współpracy małych oddziałów lub pojedynczych żołnierzy.

Capcom zapowie nowe gry z serii Resident Evil 12 marca

Szymon Liebert, 8 marca 2009, 15:17

W sieci pojawiły się sugestie, że już niedługo firma Capcom przedstawi nowe projekty z serii Resident Evil. Informacje tego typu miałyby zostać ogłoszone na imprezie organizowanej z okazji premiery piątej odsłony dobrze znanej sagi w Kalifornii. Studio potwierdziło te doniesienia na swoim oficjalnym blogu, pisząc o zapowiedziach nowych gier, które zostaną zaprezentowane w San Francisco 12 marca.

Capcom w sprawie Resident Evil 5 na PC i nie tylko
Capcom w sprawie Resident Evil 5 na PC i nie tylko

Filip Grabski, 8 marca 2009, 14:27

Piąta część słynnej serii z Capcomu – Resident Evil w wersjach na X360 i PS3 – już zdobywa rynek w USA. Polacy muszą poczekać do najbliższego piątku, ale wszystko wskazuje na to, że warto. A co z wersją pecetową?

25 najlepszych gier na Xboksa 360 zdaniem redaktorów Gamespy

Szymon Liebert, 8 marca 2009, 14:16

Serwis Gamespy opublikował subiektywną listę 25 najlepszych tytułów na Xboksa 360 wydanych do dnia dzisiejszego. Pojawia się na niej oczywiście sporo gorących tytułów, ale i kontrowersji. Wystarczy podać, że pierwsze miejsce w tym rankingu zajął Fallout 3. Zdaniem serwisu jest to tytuł, który w swojej kolekcji powinna mieć każda osoba posiadająca konsolę Microsoftu.

Zwiastun i informacje o Stalin vs. Martians
Zwiastun i informacje o Stalin vs. Martians

Filip Grabski, 8 marca 2009, 13:40

Zdrowego absurdu nigdy nie jest za dużo. Z tego, całkiem słusznego zresztą, założenia wyszli twórcy gry Stalin vs. Martians. Jeśli już sam tytuł wywołuje uśmiech na waszych twarzach, czytajcie dalej.

Dwie nowe gry z serii Ys zapowiedziane
Dwie nowe gry z serii Ys zapowiedziane

Szymon Liebert, 8 marca 2009, 13:14

Dowiedzieliśmy się, że powstaną dwie kolejne odsłony serii Ys, czyli cyklu japońskich tytułów RPG z elementami akcji. Zapowiedzi dokonano na imprezie Ys Fair. Pierwsza ze wspomnianych nowych gier będzie reprezentowała właśnie wspominany gatunek i zostanie zatytułowana Ys Seven. Drugi projekt nosi nazwę Ys I & II Chronicles i najprawdopodobniej będzie wariacją na temat pierwszych części sagi.

Twórcy Pure ujawniają Split/Second
Twórcy Pure ujawniają Split/Second

Filip Grabski, 8 marca 2009, 12:50

Uważnie śledzący wszelkiego rodzaju nowinki ze świata gier z pewnością pamiętają, że w połowie lutego pojawił się tajemniczy teaser nowej samochodowej gry twórców Pure. Ujawnienie sekretu miało nastąpić 11 marca, ale najwyraźniej chłopaki z Black Rock Studio postanowili nie czekać.