Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 marca 2009

EMPiK - Top Lista - tydzień 9 (02/03/09)

Przemysław Zamęcki, 2 marca 2009, 15:42

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 23 a 29 lutego i zostały zebrane w 132 salonach sieci.

Czy Midway sprzeda markę Mortal Kombat?
Czy Midway sprzeda markę Mortal Kombat?

fsm, 2 marca 2009, 15:00

Oto jesteśmy świadkami kolejnego rozdziału długiej i niewesołej historii upadku znanego wszystkim Midwaya. Zadłużona firma, mimo podjęcia kilku prób wyjścia z kryzysu, najwyraźniej sobie z nim nie radzi.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.6
Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.6

fsm, 2 marca 2009, 14:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Witamy na półmetku i zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

Premiery gier w Polsce (23 lutego-1 marca)
Premiery gier w Polsce (23 lutego-1 marca)

Vercetti, 2 marca 2009, 13:24

Kolejny udany tydzień za nami. W ciągu minionych siedmiu dni do polskich sklepów trafiło czternaście premierowych gier – w tym te najbardziej oczekiwane. Na sklepowych półkach zameldowało się m.in. A Vampyre Story, Silent Hill: Homecoming, Halo Wars oraz Killzone 2. Powodów do narzekania nie mają więc ani posiadacze pecetów, ani konsol.

Wymagania sprzętowe ArmA 2: Armed Assault 2
Wymagania sprzętowe ArmA 2: Armed Assault 2

Jiker, 2 marca 2009, 13:15

Osadzona w 2009 roku akcja ArmA 2: Armed Assault 2 będzie z pewnością dynamiczna i niezwykle emocjonująca. Aby tego doświadczyć, trzeba jednak będzie dysponować odpowiednią konfiguracją komputera. Dzięki ujawnionym właśnie minimalnym i zalecanym wymaganiom sprzętowym możemy sprawdzić, czy najnowsze dzieło studia Bohemia Interactive ruszy nam na pełnych detalach.

Konkurs: Gra za friko! zakończony

Major Doktor Upiorna, 2 marca 2009, 13:13

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była jedna z trzech gier Saints Row 2, Tomb Raider: Underworld i Crysis: Warhead.

Pierwszy S.T.A.L.K.E.R. za darmo?
Pierwszy S.T.A.L.K.E.R. za darmo?

fsm, 2 marca 2009, 12:20

Odpowiadając krótko? Tak! Odpowiadając bardziej wyczerpująco? Studio GSC Game World udostępniło wczesną wersję Cienia Czarnobyla do pobrania – jest to nie lada gratka dla fanów.

Gra Roku 2008 - półmetek głosowania
Gra Roku 2008 - półmetek głosowania

Redakcja GRYOnline.pl, 2 marca 2009, 11:40

Dotarliśmy do półmetku Plebiscytu na Najlepszą Grę Roku 2008. Do jego rozwiązania zostały jeszcze tylko dwa tygodnie. Całość zakończy się 15 marca, a cztery dni później, na uroczystej gali w Warszawie zorganizowanej przez naszą firmę, ujawnione zostaną wyniki głosowania, czyli Gra Roku 2008 oraz zwycięzcy w poszczególnych podkategoriach. Następnego dnia, 20 marca, na naszych łamach pojawi się specjalna edycja Przeglądu tygodnia, poświęcona wynikom Plebiscytu, a niedługo potem opublikujemy pełną relację z warszawskiej imprezy, zrealizowaną rzecz jasna przez ekipę tvgry.pl.

Velvet Assassin prawie gotowy
Velvet Assassin prawie gotowy

fsm, 2 marca 2009, 11:05

Dobrych skradanek nigdy nie ma zbyt wiele. Tym bardziej, że ostatnio naprawdę niewiele gier z tego gatunku było nam dane oglądać. Dobrze wiedzieć, że już niedługo to się zmieni.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 marca 2009)

Jiker, 2 marca 2009, 10:04

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Silent Hill: Homecoming, darmowe mapy do World in Conflict, sprzedaż systemu R4 nielegalna w Japonii, europejska premiera przygodówki Ceville i inne. Zapraszamy do lektury.

Ekranizacja Street Fightera klapą?!
Ekranizacja Street Fightera klapą?!

Maciej Śliwiński, 2 marca 2009, 09:50

W ostatni piątek na ekranach kin w Stanach Zjednoczonych zadebiutował Street Fighter: The Legend of Chun-Li, film będący kolejną już ekranizacja jednej z najpopularniejszych bijatyk. Reżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka obraz spotkał się z chłodnym przyjęciem, zarówno krytyków, jak i publiczności.

Premiera Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate już wkrótce
Premiera Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate już wkrótce

Jiker, 2 marca 2009, 09:01

Premiera Mysteries of Westgate, nowego rozszerzenia do komputerowego cRPG o tytule Neverwinter Nights 2, odbędzie się już niedługo, poinformował jego producent, firma Ossian Studios. Oficjalny debiutu za pośrednictwem serwisów cyfrowej dystrybucji może zostać przeprowadzony nawet w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

E-sport: podsumowanie tygodnia (23 lutego - 1 marca)
E-sport: podsumowanie tygodnia (23 lutego - 1 marca)

Maciej Śliwiński, 2 marca 2009, 08:50

W niedzielę odbyły się półfinałowe spotkania pierwszego sezonu ESL Pro Series. Cześć rozgrywek przeprowadzona została w warszawskim biurze firmy Sporty Elektroniczne, zajmującej się administracją rozgrywek, a cześć w trybie online (zawodnicy grali z domów).